Lucifer Jak vidí Rachael Harris vztah Lindy a Lucifera?

Jak vidí Rachael Harris vztah Lindy a Lucifera?

Jak vidí Rachael Harris vztah Lindy a Lucifera?

V krátkém rozhovoru pro KSiteTV se představitelka Luciferovy terapeutky Lindy Martin rozpovídala o tom, jaký ti dva mají vztah a co by jako Linda poradila Chloe.


22 0
26.2.2016

Linda má s Luciferem velmi nekonvenční vztah. Co myslíte, jakou moc nad ním má?

Lucifer si podle mě nemyslí, že Linda má nad ním nějakou moc, ale její zbraní je pravda a schopnost přimět ho, aby se hluboce ponořil do svých emocí. Myslím, že už v pilotu je velmi dobře ukázáno, že má existenciální krizi. Dívá se na to jako my všichni v určitém období svého života. „Jsem tohle doopravdy já? Je tohle to, co skutečně chci dělat. A jak to změním“, když vás všichni ostatní vás vidí jinak? Je to opravdu těžké, když se snažíte vykročit a dostat se z role, do které vás obsadila vaše rodina, že jste za ně zodpovědný nebo že jste problémové dítě, když cítíte, že „ne, vím, kdo jsem a tohle nejsem já.“ Myslím, že univerzálně tomu rozumí každý a právě tohle děláme v terapii.


Ale Linda se také vypořádává s vlastními záležitostmi. Existuje zde důvod, proč je tak ochotná ke vztahu s Luciferem. On sice má na lidi vliv, ale myslím, že se show snaží ukázat, že to z vás může vytáhnout, ale jen když skutečně chcete, aby to vyšlo ven. Mnohokrát je to taková úleva, když to konečně ze sebe dostaneme, dokonce i když se za to nenávidíme. A myslím, že buď se tomu otevřete, nebo ne. A myslím, že tak to vidí Chloe – že není až tak všemocný.

V terapii je to to samé. On musí chtít přijít, a myslím, že je zajímavé, že je to jedna z mála chvil, kdy ho vidíme zranitelného a upřímného, kdy se nechová jako jindy. Vždycky je trochu rozzlobený, dokonce i s Amenadielem a Maze.

Uvidíme Lindu i jinde než v ordinaci?

Uvidíte. Nebude uzavřená jen v ordinaci, ale na začátku je její primární vztah s Luciferem v ordinaci.

Jakou radu by Linda dala Chloe Deckerové?

Myslím, že by řekla „když to vypadá jako kachna, chodí to jako kachna, je to pravděpodobně kachna“.

Rada, kterou bych jí jako Linda dala, by byla: „tohle je opravdu člověk, který se snaží najít sám sebe. Myslím, že mu můžeš věřit, i když je divné říct – můžeš věřit ďáblovi – ale každý odněkud přišel." Dokonce i Lucifer začal jako… důvodně se mu říkalo Padlý anděl. Kdysi byl anděl. Takže, má srdce, jen je zakryté nálepkami. To neříkám z teologického hlediska, ale jak to vidí Linda.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E03: Mr. & Mrs. Mazikeen Smith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @MadyDollar, @mychal29, @Sh3pp, @suelin, @twister78, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kdy vyjdou titulky?

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás