Lucifer Pekelný soundtrack z prvního dílu

Pekelný soundtrack z prvního dílu

Pekelný soundtrack z prvního dílu

V první epizodě Everything's Co­ming Up Lucifer jsme slyšeli pár zajímavých kousků z hudebního světa. Jako třešnička na dortu je tu píseň All Along the Watchtower, kterou v tomto díle zazpíval sám Tom Ellis.


23 0
21.10.2016

Ash Grunwald – Money

Ash je australský bluesový muzikant, který vydal již osm studiových desek a získal pět nominací na ARIA Music Awards. Jeho singl Walking byl použit v seriálu The Vampire Diaries. Jeho tvorbu si můžete poslechnout na jeho YouTube kanále nebo na Spotify.

Thumbnail Play icon

Valerie Broussard – Trouble & A Little Wicked

Novopečená zpěvačka, která se v osmnácti letech přestěhovala z Londýna do Filadelfie, zatím vydala pouze dva singly, tím druhým je A Little Wicked a Trouble, kterou jsme mohli slyšet v páté epizodě první řady.


Thumbnail Play icon

The Raveonettes – Scout

Rocková skupina z Dánska, která vznikla v Kodani roku 2001, má za sebou již sedm studiových alb. Za druhé album Pretty in Black získala skupina dokonce zlatou desku. Skupinu tvoří zpěvák a kytarista Sune Rose Wagner a baskytaristka a zpěvačka Sharin Foo. Jejich skladby najdete na Spotify nebo YouTube.

Thumbnail Play icon

Bob Dylan – All Along The Watchtower

Skladba All Along The Watchtower byla přezpívána několika různými interprety. Na počátku jejího vzniku byl Bob Dylan, ale proslavil ji především Jimi Hendrix svojí verzí, která vyšla půl roku po originále. Tato verze se umístila na 47. místě žebříčku 500 nejlepších písní všech dob, který sestavili redaktoři amerického hudebního časopisu Rolling Stone.

Originální verzi od Boba Dylana najdete samozřejmě na Spotify nebo se můžete podívat na verzi zpívanou na Woodstocku v roce 1994. Cover od Jimiho Hendrixe si také můžete poslechnout na Spotify či Youtube.

Tento hit byl také použit jako ústřední hudební motiv v seriálu Battlestar Galactica (ve kterém si zahrála Tricia Helfer) a v našem seriálu si ho zazpíval sám hlavní představitel Lucifera – Tom Ellis. Jestli se mu to povedlo, můžete posoudit v následujícím vi­deu.

Thumbnail Play icon

Která verze All Along The Watchtower se vám líbí nejvíc?

86%
10%
3%
58 hlasů

Který song se vám líbil z první epizody nejvíc?

Diskuze /1

Ewelyn Dark

Nemôžem si pomôcť, ale to, ako to zaspieval Tom Ellis sa mi páči najviac zo všetkých verzií, čo som kedy počula. Som schopná ju počúvať stále dookola a neomrzí. Tom má super britský prízvuk do toho a dokopy to vytvára skutočne lahodu pre ušné bubienky. Viem, že sa to niekde spomínalo, asi na Comic Cone, že celá jeho rodina spieva, alebo hrá na nejaký hudobný nástroj a veruže, je to vidieť, že má talent. :D

22.10.2016 | 14:21:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @Umpalumpa3, @LuAn, @suelin, @Sh3pp, @MadyDollar, @mychal29, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S02E18.HDTV.x264-SVA
  • S02E18.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S02E18.1080p.WEB­.DL.DD5.1.H.264­.DRACULA

Kdy vyjdou titulky?

Chcete-li podpořit překladatele Lucifera a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás