Lucifer Pohled hudebním okem na pátou epizodu

Pohled hudebním okem na pátou epizodu

Pohled hudebním okem na pátou epizodu

V pátém díle The Weaponizer jsme měli možnost slyšet mnoho kvalitní hudby v čele s asi nejznámější rockovou skupinou na světě The Rolling Stones. V našem článku si můžete použité sklady poslechnout a dozvědět se také něco málo o samotných interpretech.

16 0
14.11.2016

The Rolling Stones – Time Is On My Side

Zřejmě jedna z nejznámějších, ne-li vůbec nejznámější rocková kapela minulého století, která vznikla již v roce 1962 v Londýně a vystupuje dodnes. Skupina byla považována za protipól Beatles, kteří v jejich začátcích byli na špičkách hitparád. V čele této rockové kapely stojí pěvecká ikona Mick Jagger, který se může pyšnit britským titulem „sir“. Mickovi je 73 let, má již sedm dětí, a přesto společně se svojí 29letou partnerkou čekají další. Narodit by se mělo v lednu roku 2017. Poprvé The Rolling Stones vystupovali v České republice roku 1990. Po tomto koncertě je tehdejší prezident Václav Havel, jako velký fanoušek rockové hudby, pozval do baru na drink, kde se spřátelil především s Mickem Jaggrem, který ho později začal velice obdivovat. Naposledy přijela tato legendární skupina do České republiky v roce 2007. Jejich hudbu najdete jak na YouTube, tak samozřejmě na Spotify.

Thumbnail Play icon

Bahari – California

Tuto skupinu z Kalifornie tvoří tři krásné mladé zpěvačky a každá z nich také hraje na jiný hudební nástroj. Jejich tvorba je charakterizována především melodickou a hravou hudbou, jednoduchými texty a žánr by se dal rozdělit mezi folk a moderní pop music. Všechny texty si děvčata píšou samy a zatím vydaly celkem dvě desky. Jejich nejnovější album se jmenuje Dancing On The Sun a vyšlo v roce 2016. Poslechnout si je můžete na YouTube a na Spotify.


Thumbnail Play icon

James Vincent McMorrow – We Don't Eat

Irský zpěvák a textař, který by se dal stylově přirovnat k populárnímu Edu Sheerenovi. Mezi jeho nejlepší alba patří Early in the Morning a Post Tropical. Jeho cover verze světoznámě proslulé písničky Wicked Game, byla použita v oficiálním traileru na šestou řadu úspěšného seriálu Game of Thrones. Jeho tvorbu lze najít na YouTube i na Spotify.

Thumbnail Play icon

Evangelist – Whirlwind Of Rubbish

Za touto skvělou písničkou stojí rocková skupina z Irska, která vznikla v roce 2000. Jejich první album, které vyšlo o rok později, obsahovalo pouze pět písniček. Během několika let hráli na stovkách akcí, festivalů, především po celém Irsku a Británii. V roce 2007 o nich napsal druhý nejstarší irský deník Derry Journal, že se jedná o nejzábavnější a nejenergetičtější kapelu, kterou za posledních deset let slyšeli. Bohužel od roku 2009 tato kapela na živých koncertech téměř nevystupuje. Jejich studiovou hudbu si ale můžete vychutnat na Spotify.

Thumbnail Play icon

Který song z páté epizody vám nejvíc rozproudil krev?

Diskuze /1

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás