Zdroj: FOX
Lucifer se s třetí řadou vrátí už příští týden a FOX k této příležitosti vydal ďábelsky rudé fotografie postav, skupinovou fotografii a také nový plakát, který odkazuje na konec druhé řady. Která z postav vám nejvíce chyběla?
Foto: FOX
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.
USA | 2015 | Ukončeno
6 sezón
| FOX, Netflix
| 44 minut
Netflix
Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.
Obsazení:Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)
(více)
Diskuze /11
nora
Ty jo, na Trixie je vidět jak zase vyrostla, postupně se vytrácí ten malej čertík a je z ní mladá dáma. Doufám, že ji ten dáblík zůstane, krásně se zubí:))) a ta fotka s vitráží… ta je nádherná, díky
#2 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#1 nora: Jo, trochu mě to s tou Trixie mrzí, ale děti holt rostou rychle :)
#3 FifipekFifipek
#2 Lucifrid: Co že děti rostou, ale Superman nám zestárnul :D
#4 noranora
#3 Fifipek: Jo, mně taky, vždy si vybavím její ksichtík, když se seznámila s Luciferem a šeptá: „… like Devil?…“ a další. A tak doufám, že tyhle ksichtíky a bezprostřednost ji zůstanou i přesto že roste a mění se.
Sh3pp čestný člen redakce
Lehce mě překvapilo, že Charlotte zůstává nadále v hlavních postavách. Jsem zvědav, co s ní vymysleli :)
Lex Luthor
Těším se až se opět vrátí Lucifer
Ellyse
Charlotte tam zase bude?? Ahh… já se těšila že bude pokoj aspoň od ní, když ji poslal stvořit si nový svět na hraní… :D Jinak se strašně těším, nemůžu se dočkat <3 <3 Nejvíc se těším na Luciho samozřejmě, a na Lindu a Detektiva debila :P
Billy the Kid
tom :)
terminal
Teď je otázka, jestli tam bude Charlotte, nebo Luciho máma. Ta linie s mámou mi moc nevoněla. Jinak já se těšim na Maze :-)
#10 koroze #11 Jerykoroze
Já taky na Maze#9 terminal:
Jery
#9 terminal: To jako že by je Máma vypekla a zůstala ?! No odvážná myšlenka ale ne nemožná .....uvidíme taky se těšim ......