Lucifer Druhá řada: co nás čeká a nemine

Druhá řada: co nás čeká a nemine

Druhá řada: co nás čeká a nemine

Lucifer se s námi první řadou rozloučil v dubnu a s tou druhou se vrací po krátké pauze už v hlavní sezóně. Co v ní můžeme čekat a co se odehraje v první epizodě? To si shrneme v tomto článku.


28 0
20.9.2016

Mimo již avizovaných nových posil v podobě anděla Uriela, nové forenzní analytičky či Luciferovy matky, přivítáme v sedmé epizodě druhé řady i otce Chloe. Toho si zahraje Chris Payne Gilbert, kterého můžete znát ze seriálu 10 Items or Less či z epizodních rolí například v Suits, Dexterovi či Gilmore Girls. Jelikož otec Chloe zemřel ve službě jako policista, když jí bylo devatenáct, můžeme pravděpodobně čekat, že se dočkáme nějakých flashbacků. Pro zajímavost dodejme, že Gilbert je manželem Lesley-Ann Brandt, která hraje Maze.


Příchod matky změní podle Toma Ellise chování některých postav a ty uvidíme v jiném světle. Lucifer se sice v první epizodě spojí s Amenadielem, aby spolu matku našli dřív, než najde ona je, ale později se nejspíš zase rozhádají a příčinou sporu bude právě matka. Tření bude způsobovat i její vztah s Maze, neboť ty dvě si nekápnou do noty. Právě Maze teď bude zažívat nové období. Už není vázána na Lucifera a s Amenadielem už také nechce nic mít, takže si bude užívat hledání sebe sama. Amenadiel na tom bude podobně, bude zpochybňovat sám sebe a ukáže nám svou křehčí stránku.

Thumbnail Play icon

Nechcete-li si vyzradit nic z první epizody, následující řádky vynechte. Pokud vás naopak zajímá, co se v první epizodě stane, směle se do toho pusťte. S postavami se setkáme dva dny po událostech finále první řady. Lucifer s Amenadielem hledají mamku, kde to jde i nejde, a my se dočkáme pár parádních interakcí mezi bratry. Lucifer bude svěží jako rybička, ale Amenadiel se ze svých zranění zcela nezotavil a tím pádem vzniká prostor pro další vtipné scény.

Maze se objeví po dvou dnech, kdy se po ní slehla zem. Neprozradí, kde byla, ale je možné, že její zmizení nebylo dobrovolné. Na konci epizody nám bude dána velká nápověda. Chloe měla poslední dva dny celkem nabité. Snaží se srovnat s tím, co viděla, ale stále nechce akceptovat, že by se tu dělo něco nadpřirozeného a hledá logické vysvětlení.

Plné ruce práce bude mít i Dr. Linda, za níž si odskočí Lucifer, kterému teď příchod mamky nadělal takové vrásky, že bude nejspíš potřebovat častější terapie. To Trixie se v první epizodě nedočkáme, ale na scénu bude uvedena nová postava forenzní analytičky Elly Lopez, která bude jakoby dospělou verzí Trixie. Mamky bychom se měli dočkat až na úplném konci epizody, kdy podle všeho nejspíš omdlí Luciferovi v náručí.

Diskuze /3

AJKOOO1981

HURA---KONECNE JE TO TU!!!!!!!!!!!­!!!!!!!

20.9.2016 | 12:24:44
Ninpin

Nechápu, jak Chloe může mít problém, uvěřit tomu co se stalo… tomu se říká ateista :D:D

20.9.2016 | 16:41:39
I Like Al Sah-Him

Konečne :D Dobrá časť to bola :D Teším sa na celú sériu :D :D A ešte jeden taký menší spojler:

Lucifer bude aj spievať :O

20.9.2016 | 16:44:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E03: Mr. & Mrs. Mazikeen Smith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @MadyDollar, @mychal29, @Sh3pp, @suelin, @twister78, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kdy vyjdou titulky?

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás