Lucifer Hudba z epizody Candy Mornigstar

Hudba z epizody Candy Mornigstar

Hudba z epizody Candy Mornigstar

Po několikaměsíční pauze se Lucifer vrátil s epizodou pojmenovanou po Luciferově nové manželce. V epizodě jsme mohli slyšet pár skvělých písní včetně jedné klasiky, kterou zazpíval sám představitel Lucifera, Tom Ellis.


16 0
10.5.2017

DYAN – Looking For Knives

Nové americké hudební trio s názvem DYAN vzniklo v roce 2016. Vyznačuje se především moderním hudebním alternativním stylem indie pop. Členové kapely jsou Alexis Marsh, Sam Jones a Daniel Dorff. Kapela stihla zatím vydat pouze jedno album, které nese název Looking For Knives. Celé album si lze poslechnout zdarma na Spotify, stejně jako jejich nejnovější hit What Fiction Is For.

Thumbnail Play icon

My Jerusalem – Done and Dusted

Tentokrát se jedná o alternativní hudební skupinu v moderním stylu indie rock. My Jerusalem pochází z amerického Texasu, kde skupinu v roce 2010 založil zpěvák Jeff Klein, který jako jediný z původních členů působí v kapele dodnes. Svoji kariéru odstartovali debutovým albem Gone for Good a v roce 2013 zavítali také do České republiky díky známému festivalu Colours of Ostrava. Jejich tvorbu si lze poslechnout jak na YouTube, tak na Spotify.


Thumbnail Play icon

The Bangles – Eternal Flame

Jen málo lidí nezná dívčí rockové duo, které se proslavilo především v 80. letech hity jako Walk Like an Egyptian, Manic Monday nebo právě písní Eternal Flame. Duo vzniklo v roce 1981 v Los Angeles a stejně rychle jako se kapela stihla proslavit, se stejně rychle stihla i rozpadnout. Povedlo se jí to již v roce 1989, kdy došlo k velkým sporům mezi členkami kapely, za které podle médií mohla frontmanka Susann Hoffs.

V roce 1999, přesně 10 let od rozpadu, se ale kapela dala zpátky dohromady v původním složení a funguje dodnes. Jejich poslední album Ladies and Gentlemen…The Bangles!" vyšlo v roce 2014. Kapelu mohou znát také milovníci seriálu Gilmore Girls, protože hned v jeho první řadě se vydaly obě hlavní hrdinky právě na koncert The Bangles. Jejich veškerou hudbu si lze pustit na YouTube či na Spotify.

Thumbnail Play icon

Co říkáte na Luciferovu verzi Eternal Flame? Líbila se vám, nebo dáváte přednost originálu?

Diskuze /1

oskarka

Jo, Luciferova verze mě vzala za srdce: „I do not want to lose this feeling“… zpívá s nasazením, má krásný, podmanivý hlas.

10.5.2017 | 23:30:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E03: Mr. & Mrs. Mazikeen Smith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @MadyDollar, @mychal29, @Sh3pp, @suelin, @twister78, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kdy vyjdou titulky?

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás