Lucifer Tvůrci Lucifera se v novém rozhovoru rozpovídali o čtvrté řadě

Tvůrci Lucifera se v novém rozhovoru rozpovídali o čtvrté řadě

Tvůrci Lucifera se v novém rozhovoru rozpovídali o čtvrté řadě

Netflix je na novinky kolem čtvrté řady Lucifera dost skoupý, ale producenti Joe Henderson a Ildy Modrovich se v nejnovějším rozhovoru trochu rozpovídali o tom, co nás čeká.

34 0
3.4.2019

Herci i štáb zahrnuli internet po přesunutí seriálu na Netflix velkými díky, které patřily fanouškům, jež stojí za záchranou jejich oblíbeného pekelníka. Jaké bylo jejich přijetí na nedávném conu v Brightonu?
Naprosto neskutečné. Ty první tři řady jsme byli od fanoušků spíše izolovaní, neměli jsme ponětí, kdo seriál sleduje. Takže to zrušení bylo vlastně to nejlepší, co se nám mohlo stát. Samozřejmě díky tomu, jak to nakonec dobře dopadlo. Kdyby nás nezrušili, neměli bychom nejmenší ponětí, co v lidech náš seriál vyvolává. V Brightonu jsme se setkali s obrovskou spoustou z nich, byl to přímo životní zážitek. Naši fanoušci mají velká srdce, což je v případě zaměření našeho seriálu na ďábla poněkud legrační, ale je to tak. Myslím, že na Brighton nikdo z nás nezapomene.

Někteří fanoušci se obávají, že s přesunem na Netflix se změní vyznění seriálu, který všichni tak milujeme. Jak moc velké změny máme čekat?
Vzhledem k tomu, kolik lidí náš seriál miluje, jsme ho nechtěli předělat od základů. Ale jelikož už nejsme na celostátní stanici a můžeme si dovolit v podstatě cokoli, hranice našich možností se posunuly. Bude tudíž ještě temnější a trochu víc žhavější.


Nová řada bude mít jen 10 epizod, místo obvyklých 22. Jaké výzvy to pro tvůrce a scenáristy přineslo?
Výzvy? Děláte si srandu? Jsme za to hrozně moc rádi. Dali nám šanci připravit provázanější řadu. Jelikož jsou lidé zvyklí zkouknout seriál na Netflixu najednou, propašovali jsme na konec každé epizody cliffhanger. A ve druhé epizodě jsme rozjeli něco, co se uzavře až v osmém dílu. Jedinou nevýhodou je, že jsme neměli čas na samostatné epizody, ve kterých bychom si užili legraci a rozvinuli některé z postav. Ale výhody tu jasně převažují.

V nové řadě se připojí nové postavy včetně Eve v podání Inbar Lavi. Jak budou podle vás fanoušci na tyto nové charaktery reagovat?
Z obsazení Inbar do role Eve a Grahama McTavishe do role otce Kinleyho jsme byli nadšeni. Úplně válí a mezi našimi postavami vytvoří určité třenice a problémy, fanoušci si je zamilují. Pamatuju se na Inbařin první natáčecí den, kdy jsme točili její úvodní scénu, v níž pronese jedinou větu. Tak hrozně moc se do té role vžila. A Graham! Je tak okouzlující, budete viset na každé jeho větě.

Inbar Lavi jako Eve. Foto: Entertainment Weekly, Netflix

Zatím jsme se o čtvrté řadě nic nedozvěděli. Co nějaké novinky, trailery, datum premiéry?
Ještě chvíli vydržte, už to nebude dlouho trvat. Všechno se dozvíte.

Co říkáte na tyto čerstvé novinky?

Zdroj: SpoilerTV

Diskuze /9

Romix01

Třetí řada byla neuvěřitelně roztahaná, takže zkrácení vítám a že to bude temnější je taky plus.. nesmí nás ale připravit o veškerý humor, který byl v tomhle seriálu skvělý .)

3.4.2019 | 0:31:30
Laisobel

Nevim jak vás, ale mě odbouralo to triko Hot Tub, co má Tom na sobě :)

#5 tromf1 #6 Lee_CZ_
redaktor
3.4.2019 | 8:49:13
Laisobel

Ty jo mobilní Edna mi fakt zlobí, zase zasek a komentář uložen z půlky… Takze dodávám, že na kratší a temnější řadu se fakt těším. Snad v ní bude ten pořádnej humor, co bejval. Cliffhangery super. Udělat si Lucifer maraton? Joooo! Beru. Snad nám daj dobrej a smysluplnej konec. Fakt se nemůžu dočkat :)

redaktor
3.4.2019 | 8:51:31
Martan73

Jak začínají někde tvůrci až moc vychvalovat nějaké nové postavy stylem: „…Úplně válí,…fanoušci si je zamilují,…Je tak okouzlující, budete viset na každé jeho větě.“ , tak to nějak divně páchne. Snad to bude vyjímka. Ale jsem skeptik.

3.4.2019 | 18:21:32
tromf1

#2 Laisobel: To som si ani nevšimol :D :D. Musel som si to zväčšiť :D :D.

#6 Lee_CZ_
3.4.2019 | 20:22:56
Lee_CZ_

#2 Laisobel: #5 tromf1: Možná se dá najít za lepší cenu, ale pro začátek stačí :D https://www.teepublic.com/…l-the-reboot

3.4.2019 | 21:33:53
Argetlam Královrah

Cliffhangery jsou kravina. Nelíbilo se mi to už u minulých dílů. „A propašovali jsme do KAŽDÉ epizody cliffhanger“ zní jako „většina epizod bude mít trapný a nelogický konec, protože jsme do nich uměle vložili něco, co tam nepatří“…

3.4.2019 | 23:12:48
zorgSVk

Súhlas že tretia rada bola trošku natiahnutá, ale mohli tomu dať aspoň 13–16 aby bolo viac priestoru aj pre iné postavy ako tam spomenuli :) Ale aspoň že máme 10 a uvidíme seriál znovu :)

4.4.2019 | 8:36:10
Snowleopard

Už od samého začátku jsem si představoval, že serial bude temnější a bude obsahovat více nadpřirozených věcí a schopností. Vůbec poslední epizoda byla důkazem, že na to opravdu mají, jen to dělat častěji. Když jsem teď na nové stanici, tak už nebudou tak limitování což je jen plus. Tom Ellis je třída a byl bych nerad kdyby jeho potencial jako Lucifera zničili.

6.4.2019 | 13:07:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k celé čtvrté řadě naleznete na Titulky.com.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Reklama

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás