Lucifer
93/100 - 351×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Upřímný Lucifer: Jsem opravdu Ďábel

Upřímný Lucifer: Jsem opravdu Ďábel

Chloe viděla v závěru třetí řady Luciferovu pravou tvář a my příští týden uvidíme, jak se s tím vyrovná. Nemůže ale Luciferovi vyčítat, že se jí to nesnažil říci. Ten jí i ostatním řekl pravdu o sobě mnohokrát.

37 0
5.5.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /9

Ewelyn Dark

Predstavte si, aký to musí byť blbý pocit, keď všetkým hovoríte pravdu a všetci len „hahah jasné“. Ľuďom je často hrozne ťažké dokázať, že je niečo pravda, ale ešte ťažšie je ich presvedčiť, že niečo nie je pravda, alebo ste niečo neurobili, keď sú presvedčení, že áno.

5.5.2019 | 15:31:15
anndy

doufám, že to konečně i ukáže a ne jen řekne

5.5.2019 | 16:11:35
God Carmen

Vždyť kdo mu bránil ji to dokázat mnohem dřív že je dáběl a nekecat o tom jenom ????

5.5.2019 | 16:22:10
kingsizeboss

to ste asi koukali na jinej seroš ne? v její blízkosti se stává smrtelným-tudíž počítám že ji svou pravou tvář nemohl ukázat jen tak to anndy: dyt svou pravou tvář ukázal chloe v posledním díle-tak na co jeste jako cekáš?

#5 Honzek2 #8 anndy
5.5.2019 | 17:05:40
Honzek2

#4 kingsizeboss: Nevím ale co já si pamatuji tak to bylo ještě trochu jinak. Lucifer se nejdřív bál toho že když se jí ukáže tak s ním už nebude Cloe chtít nic mít. Poté se tedy rozhodl že jí prostě svou pravou tvář ukáže jenže mu jeho ďábelská tvář byla odebrána a x epizod se Lucifer snažil přijít na to jak je to možné .

5.5.2019 | 18:29:19
Lex Luthor

Lucifer říkal Chloe pravdu od prvního dne ona mu jen nevěřila

#7 God Carmen
5.5.2019 | 19:10:07
God Carmen

#6 Lex Luthor: Ty bys mu věřil, když by o tom jenom kecal?? Na druhou stranu kdyby Chloe nebyla uplně blba tak by ji to trochu mohlo samotný začít vrtat hlavou po tom jak vždycky Luciferovi řekli z ničeho nic pravdu, když se jich zeptal po čem touží ;-)

5.5.2019 | 21:17:41
anndy

#4 kingsizeboss: hahaha – čekám na to, až se začne chovat jako ďábel a ne to jen říkat, asi jsme se fakt dívali na jiný seroš, vyjma prvních dílů. Jinak s tím ksichtem – jak písek Honzek…takže tak.

5.5.2019 | 21:36:16
Laisobel

No tak podle teaserů by se zase mihl začít chovat jako ďábel a pak by to bylo super. Jak se u nás říká plná h*** keců a skutek utek. Tak snad se skutek vrátí :)

redaktor
7.5.2019 | 14:00:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama