Zdroj: FOX, Netflix
Pierce přehodnotil svůj postoj a pocity ke Chloe, s čímž má Lucifer problémy. Jak se k tomu náš pekelník postaví a co udělá se svými pocity on?
Zdroj: FOX, Netflix
Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.
USA | 2015 | Ukončeno
6 sezón
| FOX, Netflix
| 44 minut
Netflix
| Lepsi TV
| Oneplay
| SledovaniTV
Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.
Obsazení:Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)
(více)
Diskuze /5
Miss_Electra
Žeby jej konečne povie, čo k nej cíti? :D
Barring
podle mě je ten seriál postavenej hlavně na tom, že se Chloe nedozví kým doopravdy je a co k ní cítí a pořád to bude už už už…3 měsíce pauza.
Goofy6
Seriál je kompletně postavenej na tom, že Chloe neví kdo Jucifer doopravdy je, takže pochybuju že se toho kdy dočkáme. Ale co k ní cítí by se dozvědět mohla, ikdyž by to museli udělat velmi opatrně, protože u podobných seriálů většinou jde kvalita a zábavnost dolů, jakmile se hlavní postavy dají dohromady.
Stardos
Pokud se to Chloe dozví, mohla by začít nová kapitola. Sama by se snažila zjistit, kým vlastně je a mohlo by být více fantasy :)
anndy
ach jo, fandím oběma, oba si zaslouží pěkný chvilky :-) ale doufám, že Lucifer bude víc ďábel, jako v první řadě a pořádně zabojuje. Stejně to skončí remízou a oba budou sami (nebo spolu) u flašky :-D