Zdroj: FOX, Netflix
Luciferova matka přinese našim hrdinům do života pěkný chaos. Jak si s ní Lucifer poradí a jak na ni zareaguje Amenadiel? Opravdu matka potřebuje od Lucifera pomoc, nebo přišla s postranními úmysly?
Píseň z traileru je A Little Wicked od Valerie Broussard a zazněla již v páté epizodě.
Zdroj: FOX, Netflix
Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.
USA | 2015 | Ukončeno
6 sezón
| FOX, Netflix
| 44 minut
Netflix
| Lepsi TV
| Oneplay
| SledovaniTV
Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.
Obsazení:Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)
(více)
Diskuze /13
Setcher
Takže teď budou Lucifera vysílat každé druhé pondělí místo každého pondělí, jak tomu bylo doposud?
#2 Dodon #7 AmperDodon
#1 Setcher: Myslí, že ne. Jenom mezi první a druhou epizodou je delší rozestup. Mezi 2 a 3 už je jen týden.
Loki2.4
V diskuzi na jiné stránce jsem četla, že bude prezidentská debata, a proto je Lucifer (a nějaké další) posunut. :(
#4 SetcherSetcher
#3 Loki2.4: Radši kdyby posunuli tu debatu :)
#10 KevSpaI Like Al Sah-Him
To vyzerá super :D Len tie pauzy mi vadia, mohli by to vysielať časť za časťou bez prestávky :D Najlepšie v jeden deň :p
z_uzu
som strašne zvedavá aký vzťah budu mat :)
Amper
#1 Setcher: Je to jen teď, protože ve stejnou dobu dávají tu prezidentskou debatu, takže by ztratili sledovanost.
#8 I Like Al Sah-HimI Like Al Sah-Him
#7 Amper: Nieje jedno akého „diabla“ by sledovali? :D Všetko sú to planý čerti :D :D
LindaPinda
Je dobré se trochu těšit, baví mě to o to víc. Kdyby to nasázeli jedno za druhým, nemá to už ten půvab. V každém případě miluju, když se Lucifer zlobí… hmmmm a ten jeho hlas! Dávno se divím, proč na Chloe nemrkne červeným okem a je to. Že to v její přítomnosti jde je jasné.
#12 RuffikKevSpa čestný člen redakce
#4 Setcher: Ano, to zní velmi rozumně.
Breta
number 6 ooooo :)
Ruffik
#9 LindaPinda: S tím mrknutím je to pravda, celkově mi přijde, že celý seriál malinko upadá. Doufám, že se seriál vrátí trošičku více k tomu, že lucifer je ten zlý všemocný ďábel jako byl v 1. díle :D
I Like Al Sah-Him
Táto časť bola super :D :D Som veľmi zvedavý ako sa to vyvinie :D