Luna Nera
65/100 - 11×

Luna Nera

Seriál se odehrává v 17. století v Itálii, kde dospívající žena byla obviněna z čarodějnictví. Musí se rozhodnout, zda se vydá za svým srdcem, nebo naplní svůj osud.

Itálie | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama

S01E06: Lux

S01E06: Lux

Čarodějnice a Benandanti se střetávají v vrcholné konfrontaci, ve které se život – a láska – navždy proměňují.

cz sk
31.1.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

„Ty si myslíš, že tě Benandanti mezi sebe přijali. Oblékáš se jako muž. Bojuješ. Ale pravá síla a pravá moc nejsou nutně jen znakem mužů. Za koho opravdu bojuješ? Za svoje přesvědčení nebo jejich?“ Tak tak, feministický koncept celého příběhu s podivným a nelogickým dějovým vývojem tuto podivnost neopouští. Co ten služebník boží v podobě kněze, o kterém víme že je čarodějem? Proč ty svá kouzla nepoužil v momentě, kdy se čarodějnice pomocí magie vymanili od své popravy? A co zase znamená ten obrat onoho zamilovaného jedince do jedné z čarodějek? Plný pytel nelogičnosti a nesmyslností zakončuje tento po dějové stránce naprostý paskvil.

3.3.2021 | 2:54:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama