Luther
95/100 - 45×

Luther

„Když bojujete se zrůdami, musíte si dát pozor na to, aby se nestala zrůda i z vás.“ Luther je psychologický krimi-thriller stanice BBC. Jeho první série o šesti epizodách byla na BBC One odvysílána během léta roku 2010, čtyřdílná série druhá pak o rok později. Série třetí, opět složená ze čtyř hodinových epizod, měla premiéru v létě 2013.

VB | 2010 | Pauza
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut


Natáčení nového Luthera začalo

Natáčení nového Luthera začalo

Ve Východním Londýně včera začalo natáčení nových epizod seriálu Luther, konkrétně tedy dvou speciálních epizod, které naváží na finále třetí řady z roku 2013. Premiéry těchto dvou nových dílů bychom se na stanici BBC One měli dočkat ke konci letošního roku.


5 0
3.3.2015

Původně se spekulovalo, zda se seriálový krimi thriller Luther v hlavní roli s Idrisem Elbou vrátí se čtvrtou sérií, anebo se závěrečným filmem. Jak jsme vás ale informovali už před třemi měsíci, pravda zůstává někde uprostřed, neboť Luther na BBC One dorazí se dvěma hodinovými speciály. Další série nebo filmy navíc nejsou vyloučeny.

Tvůrce seriálu Luther Neil Cross o nových epizodách prohlásil:

Od té doby, co jsme Johna Luthera opustili na Southwark Bridge, jen stěží uplynula minuta, během které by mě nezajímalo, co se stalo dál. A tak jsem se rozhodl to zjistit. Dáme náš starý tým znovu do kupy. Luther se vrací tam, kde má být. Zpátky na BBC, zpátky do Londýna. A zpátky do práce.

Premiéry těchto nových dvou epizod bychom se na BBC One měli dočkat v průběhu podzimu až zimy letošního roku. Pro více informací sledujte náš web.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama