The Lying Game
89/100 - 56×

The Lying Game

Emma a Sutton jsou dvojčata, která byla po narození rozdělena. Když se poprvé setkají, Sutton navrhne Emmě, která vyrůstala v problémové pěstounské péči, ať na několik dní předstírá, že je ní a Sutton se vydává hledat jejich biologickou matku. Emma si tak může vyzkoušet, jaké je to žít v bohatství a s normálními rodiči. Pravá Sutton však zmizí a Emma se musí rozhodnout, co dál.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC Family | 42 minut
hrají
Blair Redford (Ethan Whitehorse), Helen Slater (Kristin Mercer), Adrian Pasdar (Alec Rybak),

Kristin Mercer

Kristin Mercer

Kristin by pro své dcery udělala vše. Ví o lžích svého manžela?

Sezóny 2
2011 - 2013

Kristin nemohla otěhotnět, bylo to pro ní těžké a ještě těžší bylo, když adoptovala Sutton. Do toho nakonec přišla ještě Laurel. Kristin měla deprese a chtěla všechno vzdát. Svoje manželství, vychovávání cizího dítěte. Nakonec se ze všeho dostala. Jenže pak přišla Rebecca se svým šíleném plánem, jak získat Teda zpět a všechno se jí sype pod rukama. Do toho ještě vyjde najevo, že se kdysi zamiloval do Aleca a její dokonalý život už není dokonalý.Foto: ABC Family

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama