MacGyver (2016)
64/100 - 33×

MacGyver (2016)

Seriál MacGyver je remakem úspěšného stejnojmenného seriálu z let 1985 – 1992. Dvacetiletý MacGyver je naverbován do tajné organizace, kde využívá své schopnosti k zastavení mnoha katastrof.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Lucas Till (Angus MacGyver), George Eads (Jack Dalton), Tristin Mays (Riley Davis), Justin Hires (Wilt Bozer), Meredith Eaton (Matilda Webber), Sandrine Holt (Patricia Thornton)

MacGyver po páté sérii končí

MacGyver po páté sérii končí

Přinášíme smutné zprávy pro fanoušky seriálu MacGyver, neboť se stanice CBS rozhodla seriálu nenadělit šestou sérii a ukončit ho po aktuální páté. Před námi už tak jsou jen poslední tři epizody.

2 2
8.4.2021

Když v roce 2016 přišlo CBS s remakem seriálu MacGyver z 80. let, spoustu lidí nevěřilo, že to seriál zvládne přes první sérii. Nakonec ale zvládl a dočkal se úctyhodných pěti sérií. Tato cesta ale brzy dojde svému konci, neboť stanice oznámila, že seriál neprodlužuje pro šestou sérií, což znamená pro MacGyvera konec. Finále seriálu nás čeká 30. dubna s patnáctým dílem Abduction + Memory + Time + Fireworks + Dispersal.

Ačkoliv sledovanost postupem času klesala, představoval MacGyver společně se seriály Magnum P.I. a Blue Bloods stabilní páteční večery na CBS. Proto je tento osud i trochu překvapením, neboť si seriál zasloužil alespoň prodloužení pro předem ohlášenou poslední sérii, obzvlášť když de facto polovina páté série byla vytvářena pro čtvrtou sérii, ale kvůli koronaviru se čtvrtá řada ukončila dřív a zbylé epizody byly přesunuty do páté. Nezbývá než doufat, že si tvůrci nepřipravili do finále páté série nějaký velký cliffhanger a dočkáme se alespoň jakéhosi náznaku řádného ukončení seriálu.

(Tuhle partu už na obrazovkách neuvidíme. Foto: CBS)

Ředitelka stanice Kelly Kahl se k ukončení MacGyvera vyjádřila následovně:

My všichni z CBS jsme extrémně vděční za nevěřitelnou práci a odhodlání ze strany Lucase a dalších herců, ale také Monicy (pozn: nová showrunnerka), scenáristů a celého štábu. Tým MacGyvera se vydával do celého světa, aby ho znovu a znovu zachraňoval třebas jen s využitím žvýkačky či spony na papír a vytvořil z tohoto seriálu něco jedinečného. Jsme rádi, že můžeme naší oddané a věrné fanouškovské základně dopřát šanci rozloučit se s jejich oblíbenými postavami tak úctyhodně, jak si seriál zaslouží.

Jestliže si chcete přečíst i vyjádření některých herců, můžete tak učinit na jejich sociálních sítích. Například na instagramu Lucase Tilla a twitteru Justina Hirese si můžete jejich příspěvky přečíst.

Zdroj: Deadline

Co říkáte na zrušení MacGyvera?

Diskuze /3

Billy the Kid

jsem rád že to dostalo vůbec šanci… :)

8.4.2021 | 11:16:07
Boudiccaw

Jej, tak to bylo nečekané… :´(

8.4.2021 | 11:18:00
VictoriaF

Toho jsem se obávala, ale stále nějak doufala, že k tomu nedojde :'(… Ještě když skrz koronu jsme přišli o řádné díly pro (už i tak zkrácenou) 5. sérii. V nějakou petici už raději ani nevěřím, jen PROSÍM o zakončení bez cliffhangeru.

8.4.2021 | 13:49:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Abduction + Memory + Time + Fireworks + Dispersal

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @top-consumer, @malachai, @messer135

Nezapomeňte epizodu po zhlédnutí ohodnotit.

Prosíme, nenahrávejte titulky na jiné servery bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

MacGyver po páté sérii končí

MacGyver po páté sérii končí

Přinášíme smutné zprávy pro fanoušky seriálu MacGyver, neboť se stanice CBS rozhodla seriálu nenadělit šestou sérii a ukončit ho po aktuální páté. Před námi už tak jsou jen poslední tři epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama