Mad Men (Šílenci z Manhattanu) S07E07: Waterloo

S07E07: Waterloo

S07E07: Waterloo

Ze Země na Měsíc…

cz sk
25.5.2014
1 940 000
49 minut

Jim Cutler se snaží, aby byl Don vyhozen, ale ten získá podporu Berta a Rogera. Všichni na různých místech sledují přistání na Měsíci, Bert přitom umírá. Donův status ve firmě je nejistý a on navrhne, aby prezentaci pro Burger Chef vedla Peggy, která to zvládne a zakázku získá. Don navrhuje Megan, že se za ní do Kalifornie přestěhuje, ale ona váhá. Oba se shodnou na tom, že je mezi nimi konec.

Jako protiútok po Cutlerových plánech vyhodit Dona se Roger tajně sejde s frimou McCann Erickson a vyjedná prodej 51% společnosti, která bude nezávislou pobočkou McCannů. Roger, Don, Joan, Pete a Ted podepíšou pětiletou smlouvu.

Scénář: Matthew Weiner, Carly Wray
Režie: Matthew Weiner
Hostující herci: Harry Hamlin

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Pitomej Cutler, konečně ho někdo utřel a zrovna Roger! :) Moc hezkého rozloučení se dočkal náš Mad Menovský Yoda, bude mi chybět.

webmaster
26.5.2014 | 21:56:23
KevSpa

Ten Weiner mě vždycky dostane.

webmaster, korektor
26.5.2014 | 11:26:35

Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
94/100 - 53×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás