Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Jessica Paré se bude ucházet o cenu Emmy za hlavní roli

Jessica Paré se bude ucházet o cenu Emmy za hlavní roli

Jessica Paré se bude ucházet o cenu Emmy za hlavní roli

Je to celkem překvapení, ale Jessica Paré (Megan), která se objevuje v seriálu Mad Men od 4. série, dostala v aktuální páté řadě vcelku dost prostoru. Natolik, že se herečka rozhodla být zařazena mezi kandidátky na cenu Emmy v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli.

0 0
11.5.2012

Nahradila tak January Jones (Betty), jež se v 5. sérii takřka vůbec neobjevuje (zatím jsme ji viděli pouze ve 3. epizodě), za což může podle všeho hlavně její těhotenství v době natáčení. January Jones spadala do kategorie herečky ve vedlejší roli, v rámci 4. sezóny však „přeskočila“ do kategorie herečky v hlavní roli. Letos ji ovšem opět čeká přesun do kategorie, v níž figuruje i Christina Hendricks (Joan).

Jessica Paré (Megan) se o nominaci na prestižní televizní cenu Emmy bude, coby herečka v hlavní roli, ucházet společně se stálicí Elisabeth Moss (Peggy).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás