Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Přírůstky do štábu Mad Menů

Přírůstky do štábu Mad Menů

Přírůstky do štábu Mad Menů

(Nejen) scenáristé přivítají do svých řad v příští sérii posilu…


1 0
19.9.2013

Scenárista Robert Towne se připojí k tvorbě děje sedmé série, o které jsme váš již informovali, že bude rozdělena do dvou částí během dvou let. Towne není na AMC žádným nováčkem, do té doby působil jako konzultačním producentem pro dramatické seriály stanice.
Byl několikrát nominován na Oscara, v roce 1974 svou nominaci proměnil a odnesl si sošku za originální scénář k filmu Chinatown (Čínská čtvrť). Na svém kontě má například také filmy Ask the Dusk (Zeptej se prachu), Misson: Imposible I & II, The Firm (Firma) nebo Without Limits (Hranice možností).

Další posilami, které se přidají k seriálu, je Patricia Resnick (na pozici konzultující producentky), David Iserson (jako koproducent) a Carly Wray, který se minulou sérii dočkal povýšení z asistenta scenáristy na rovnocenného člena scenáristického „koutku“ Mad Menů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Mad Men a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás