Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Vincent Kartheiser míří do nového seriálu

Vincent Kartheiser míří do nového seriálu

Vincent Kartheiser míří do nového seriálu

Vincent Kartheiser se po skončení Mad Men objeví v novém seriálu WGN America a také v minisérii z dílny National Geographic.


2 0
14.9.2015

Pro WGN America bude drama Debt po Salemu a Manhattanu třetím seriálem této stanice. Na příští rok si WGN objednala ještě další tři nové seriály, a to: Outlaw Country, Outsiders a Underground.


Vincent Kartheiser si zahraje muže, který přišel o všechno a rozhodne se stát partnerem v agentuře na vymáhání dluhů, která bere bohatým a dává chudým. Spolu s ním se k seriálu ještě připojí režisér Neil LaBute (Death at a Funeral) a oba budou seriál produkovat.

Vincent se také objeví v minisérii National Geographic jménem Saints and Strangers, která bude vyprávět příběh anglických osadníků v kolonii Plymouth kolem roku 1620.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Mad Men a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás