52 důvodů, proč jít letos do kina

52 důvodů, proč jít letos do kina

52 týdnů roku 2015, to je nejméně 52 příležitostí jít do kina. Vybrali jsme pro vás pro každý týden 1 filmový tip, abyste se nenudili a mohli jste uspokojit své všežravé filmové choutky.

43 2
3.1.2015

PADDINGTON – Protože chcete začít první půl rok pohodově a nechce se vám do práce, a tak jdete na film o přátelství malého kluka s mluvícím medvídkem, přestože ten medvídek nehulí ani nenadává (1.1.)

SEVENTH SON – Protože teď jsou v módě hrané verze animovaných pohádek, tahle má hodně čarodějnic, draků a příšer jako ve Sněhurce (8.1.)


TAKEN 3 -Protože chcete vidět, jak zestárlý Liam Neeson předvede pár slušných hlášek a kaskadérských kousků a vy mu to vlastně docela věříte (15.1.)

BIRDMAN – Protože v něm Michael Keaton hraje vyžilého herce, co se kdysi proslavil jako supehrdina, a protože to získá spoustu cen (22.1.)

NIGHTCRAWLER – Protože v něm Jake Gyllenhall hraje vyžilého kameramana, co se proslaví jako kameraman brutálních zpráv, a protože to získá spoustu cen (29.1.)IMITATION GAME – Protože v něm Benedict Cumberbatch hraje slavného matematika, co se proslaví rozbitím nacistické šifry, a protože to získá spoustu cen (29.1./5.2.)

50 SHADES OF GREY – Protože na to půjde ONA, protože četla knížku a protože doma bude chtít třeba nějaké ty prasečinky zkusit (12.2.)

KINGSMAN – Protože jste geek a chcete jít na film, kde se z geeka stane zachránce světa před superpadouchem z bondovky (19.2.)

THEORY OF EVERYTHING – Protože v něm někdo neznámý hraje Stephena Hawkinga ještě před ochrnutím, a protože to získá spoustu cen (26.2.)AMERICAN SNIPER – Protože je to film Clinta Eastwooda a hraje tam Bradley Coopera, a je to o irácké válce (5.3.)

CHAPPIE – Protože jste geek a chcete jít na film, kde geekové zachrání před světem pronásledovaného sirotka, který je mimochodem robot (5.3./12.3)

IN THE HEART OF SEA – Protože potřebujete vidět, jak režisér Rivalů nechá Thora ztroskotat na opuštěném ostrově (19.3)

FOXCATCHER – Protože v něm Steve Carell hraje vyžilého podívína, co se proslaví jako trenér olympijských zápasníků, a protože to získá spoustu cen (26.3.)

FAST & FURIOUS 7 – Protože předstíráte přede všemi, že rozumíte autům a milujete vůni benzínu, ale ve skutečnosti si chcete pobrečet nad Paulem Walkerem (2.4.)

INTO THE WOODS – Protože teď jsou v módě hrané verze animovaných pohádek, tahle má třeba Karkulka, Popelku a Lociku. (2.4./9.4.)

CHILD 44 – Protože musíte vidět, jak si Američani představují sovětské lágry a výslechy za Stalina a taky protože je to film, kvůli kterému loni nejelo metro na Andělu (16.4.)

BEYOND THE BRICK – Protože v tomhle dokumentu nám ukáží všechno o Legu, tak se na to soustřeďte, at to někdo u nás uvede místo milovnice motýlů (23.4)

AVENGERS 2. AGE OF ULTRON – Protože je to comics a na to půjdou všichni a vy nechcete být nikomu pro smích, protože nevíte, kdo je to Ultron (30.4.)THE WATER DIVINER – Protože je to film Russella Crowea a hraje tam Russell Crowe, a je to o první světové válce. (7.5.)

MAD MAX FURY ROAD – Protože předstíráte přede všemi, že rozumíte autům a milujete vůni benzínu, ale ve skutečnosti milujete Toma Hardyho (14.5.)

TOMORROWLAND – Protože teď jsou v módě hrané verze animovaných pohádek, ale tohle zřejmě podle žádné pohádky není, i když to tak vypadá (21.5.)

SAN ANDREAS – Protože si budete myslet, že to je filmová verze Grand Theft Auto, ale přitom tam The Rocka akorát zastihne zemětřesení v Los Angeles (28.5.)B.O.O. – Protože se chcete taky občas v kině zasmát, ale žádný dobrý komedie nejsou, tak zkusíte alespoň tu, kde hraje Seth Rogen hodnýho ducha. (4.6.)

JURASSIC WORLD – Protože donutíte vaše děti jít na film, kde budou CELÝ film jen dinosauři, co máte vy už dvacet let na tričku a láskyplně vzpomínáte (11.6.)

INSIDE OUT – Protože vás vaše děti donutí jit na film, něco na způsob Byl jednou jeden život, a protože to točí Pixar, na který láskypně vzpomínáte. (18.6.)

MINIONS – Protože vás vaše děti donutí jit na film, kde budou CELÝ film jen ty žvatlavé žluté banány, co mají vaše děti na tričku (25.6.)

TED 2 – Protože chcete začít druhý půlrok pohodově a nechce se vám do Karlových Varů a potřebujete jít na film o přátelství malého kluka s mluvícím medvídkem, přestože ten medvídek hulí a nadává (2.7.)

TERMINATOR GENISYS – Protože chcete vidět, jak zestárlý Arnold Schwarzenegger předvede pár slušných hlášek a vy mu to vlastně docela věříte (9.7.)

ANT-MAN – Protože je to comics a na to půjdou všichni a vy nechcete být nikomu pro smích, protože nevíte, že je to o vědci velkém jako mravenec (16.7.)

PAN – Protože teď jsou v módě hrané verze animovaných pohádek, třeba jako ta, kde byl Peter Pan (23.7.)

TRAINWRECK – Protože se chcete taky občas v kině zasmát, ale žádný dobrý komedie nejsou, tak zkusíte alespoň tu, kde nehraje Seth Rogen hodného ztroskotance (30.7.)FANTASTIC FOUR – Protože je to comics a na to půjdou všichni a vy nechcete být nikomu pro smích, protože nevíte jména těch hlavních čtyřech (6.8.)

PIXELS – Protože jste geek a chcete jít na film, kde se z geeka stane zachránce světa před superpadouchy z počítačových her.(13.8.)

THE MAN FROM UNCLE – Protože musíte vidět, jak Američani a Sověti spolupracovali během studené války a taky protože je to jediný film letos natočený podle seriálu. (20.8.)

REGRESSION – Protože v tomhle filmu nám ukáže prsa Emma Watson, tak se pořádně soustřeďte, ať to u nás někdo uvede místo remaku Hitmana (27.8)PRÁZDNINY V PROVENCE – Protože zrovna nic jinýho dobrýho v kinech není, budete muset jít na český film. S Kryštofem Hádkem. (3.9.)

SCORCH TRIALS – Protože nám v tomhle pokračování The Maze Runner ukáží, co bylo dál s labyrintem, tak se soustřeďte, ať to u nás někdo uvede (10.9./17.9.)

BLACK MASS – Protože na to půjde ONA, protože tam spolu hrají Benedict Cumberbatch a Johnny Depp, a protože pak bude doma dvakrát tak vzrušená (17.9.)

EVEREST – Protože si budete myslet, že je to pokračování Cliffhangera, ale přitom tam Jakea Gyllenhaala akorát zastihne sněhová bouře na Everestu (24.9.)

THE WALK – Protože potřebujete vidět, jak režisér Forresta Gumpa nechá Robina chodit po laně mezi věžemi Světového obchodního centra. (1.10.)

JUNGLE BOOK – Protože teď jsou v módě hrané verze animovaných pohádek, třeba jako ta, kde byl Mauglí vychován zvířaty v džungli. (8.10.)

CRIMSON PEAK – Protože máte rádi horory a vždycky jste se hrozně báli toho, že zůstanete uvěznění v domě, co dýchá, krvácí a pamatujte si staré křivdy (15.10.)

ZTRACENI V MNICHOVĚ – Protože zrovna nic jinýho dobrýho v kinech není, budete muset jít na český film. Od Petra Zelenky. (22.10.)

(UNTITLED COLD WAR MOVIE) – Protože je to zatím nepojmenovaný nový film Stevena Spielberga a hraje tam Tom Hanks a je to o studené válce (29.10. – není potvrzeno)SPECTRE – Protože Bond. James Bond. (6.11.)

HATEFUL EIGHT – Protože je to nový film Quentina Tarantina a hraje tam Samuel L.Jackson a je to o americké občanské válce. (předběžně 12.11.).

HUNGER GAMES – MOCKINJAY 2 – Protože předstíráte přede všemi, že jste četli knížku a viděli filmy, ale ve skutečnosti chcete vidět ve filmu prsa Jennifer Lawrence (19.11.)

THE MARTIAN – Protože potřebujete vidět, jak režisér Vetřelce nechá Jasona Bourna ztroskotat na Marsu (26.11.)(UNTITLED CHRISTMAS EVE MOVIE) – Protože se chcete taky občas v kině zasmát, ale žádný dobrý komedie nejsou, tak zkusíte alespoň tu, kde hraje Seth Rogen hodného ztroskotance (3.12.)

KRAMPUS – Protože máte rádi horory a vždycky jste se hrozně báli toho, že vás bude pronásledovat germánská obdoba našeho čerta. (10.12.)

STAR WARS: THE FORCE AWAKENS – Protože Lucas. Nerežíruje to Lucas. (17.12.)

MISSION IMPOSSIBLE 5 – Protože chcete vidět, jak zestárlý Tom Cruise předvede pár slušných kaskadérských kousků a vy mu to vlastně docela věříte. (25.12.)


Všechny filmy uvádíme s originálním názvem, v českých kinech vyhlížejte občasné kreativní překlady. Data premiér jsou platné k dnešku a můžou se změnit, podle toho, jak si zahraniční či český distributor zamane.Diskuze /34

Blackhand47XD

Na Regression bych šel hlavně kvůli Etahnu Hawkovi, který je 1) skvělý herec aa

#2 Blackhand47XD
webmaster
3.1.2015 | 9:22:26
Blackhand47XD

#1 Blackhand47XD: No super člověk chce použit tabulátor, pak mezerník a místo toho mu to komentář zveřejní. :D

  1. Je to ten člověk, kterého připravili o roli Dr. Strange.
  2. Psychologické filmy jsou super. :D
#15 madhitman
webmaster
3.1.2015 | 9:24:23
Ravencreast

HUNGER GAMES – MOCKINJAY 2 – Kdo chce vidět prsa J. Lawrence, zabrouzdá po internetu a vyhledá uniklé fotky z cloudu :D

#19 mato1326
3.1.2015 | 9:59:34
Serial.Lover

Jurrasic world!! Jedině :D

3.1.2015 | 10:10:27
jh666

AVENGERS!!!!!! STAR WARS!!!!! ANT-MAN! a možná Fantastic Four a Jurassic World

3.1.2015 | 10:48:27
Luuuu

Theory of everything :)

webmaster
3.1.2015 | 10:55:53
Mass

Star Wars! bude to stát za to! MUSÍ! škoda jen, že je premiéru bude mít za hoodně dlouho :/

redaktor
3.1.2015 | 11:05:59
papaya

Děkuju za tenhle přehled :-) sama si každý Vánoce připravuju něco podobného :-)

#10 Billy the Kid
3.1.2015 | 11:51:00
Billy the Kid

avengers, ant-man, star wars, fantastic four , jurassic world,

3.1.2015 | 11:55:46
Billy the Kid

#8 papaya: nejsi sama :)

3.1.2015 | 11:56:03
JackBlack

Tenhle přehled je super, díky. Pár zajímavých tipů tam je. I když na CHild 44 se chystám už dlouho. Ještě před tím než jsem se dozvěděl že se točilo i na Kladně, kde z proslulé véžákové zóny udělaly sovětské město a prodejci DVD museli vyskládat výlohy, nacpat tam hlávku zelí a jablko na místo prodejna DVD dát nápis „Фрукты, овощи“ :-) A protože mám rád film: Občan X

3.1.2015 | 12:18:18
rhobos

bude toho dost.. :( :D chudak moje peněženka :( :D

3.1.2015 | 12:31:32
Moor8

Nechybí vám tam Jupiter vychází?

#22 merit
3.1.2015 | 12:36:48
kath023

Paddington,50 sha­des of Grey,Rezistence (přehlídla jsem to nebo tady není? :D ),Ted 2 (od každýho medvěda něco :D ), a hlavně Hunger Games (i když prsa fakt vidět nepotřebuju :D )

3.1.2015 | 13:42:41
madhitman

#2 Blackhand47XD: Jak ho o ní připravili???:)…ani si nepamatuju, že by se o něm mluvilo (což se nedivím, protože mně osobně by tam úplně neseděl)…

#20 Blackhand47XD
3.1.2015 | 13:50:42
Methius

no je toho dost :D … já mám rozpočet jen na jeden film měsíčně :D (občas jsem rebel a jdu 2× ;) )

a ty popisky k tomu fakt super ! :D

3.1.2015 | 13:51:36
Faetrol

U filmu Inside Out má asi být „láskyplně“, ale jinak pěkný seznam :)

3.1.2015 | 14:46:08
lightbrand2

Jennifer už jsem viděl v celé kráse :-)

3.1.2015 | 14:52:35
mato1326

#3 Ravencreast: Na začiatku sa mi Lawrence vo filme páčila a vďaka nej sa mi páčil aj film kde hrala. A ostatným sa určite páčila, pretože ju určite túžili vydieť hore bez. Ale odkedy si nechala ukradnúť a zverejniť tie fotky tak ju vnímam už len ako druhoradú ku.vu čo stratila svoje kúzlo a šmrnc. A tak pre mňa rovnaké kúzlo aj Hunger games, ktoré si asi nepozriem skôr ako prečítam knihu.

Preboha, to tie holywoodske herečky sú važne tak vymleté, že sa nechajú nahé fotiť na iphone? Dajme bokom to, že určite nemôžu byť expertmi v IT a heslovať si účet super-heslami, ale muselo im byť jasné, že ak by im niekto proste šlohol telefón, čo sa bežne deje, tak im tie fotky proste zobere a strápni ich.

Osobne dúfam, že Emma Watson zo seba neurobí rovnakú šlapku a neodhalí zo seba ani kúsok, aby sa ďalšie generácie detí mohli so svojimi rodičmi pozerať na Harryho Pottera a ich rodičia mohli nostalgicky spomínať bez rozpakov a sexuálnych myšlienok.

#26 kukvik #28 madhitman
3.1.2015 | 14:59:41
Blackhand47XD

#15 madhitman: Byl jeden z hlavních kandidátů, ale nakonec se rozhodli pro slavnější osobnost.

#28 madhitman
webmaster
3.1.2015 | 15:37:59
Asha124

Já v tom spíše vidím 52 důvodů, proč nejít letos do kina :-D

3.1.2015 | 16:00:53
merit

#13 Moor8: Na Jupitera sa hneď po Star Wars teším najviac a tu zisťujem, že asi nebude :D ( snáď ho už neodložia, čakám dosť dlho :) ). Ale tie dôvody, prečo ísť do kina sú super !

3.1.2015 | 16:16:55
pozitkar

Marvel 2×, Star Wars, Terminátor, Ted, Mimoni a Kingsman … litr v prdeli a to nepočítám popcorn :-)

#24 Blackhand47XD
3.1.2015 | 21:25:34
Blackhand47XD

#23 pozitkar: Jsem na tom podobně, ale ještě furt váhám, chci jít na tolik filmů, ale musím ten seznam škrtat jak blázen. :D

webmaster
3.1.2015 | 21:27:32
klida

Birdman je výbornej

3.1.2015 | 22:00:01
kukvik

#19 mato1326: Tak si sa na tie fotky nemal divat.;D .Mozno by potom nebola druhorada ku.va,ja som ich nevidel a pre mna smrnc ani kuzlo nestratila a hodnotim ju ako jednu z najlepsich hereciek za poslednych par rokov

#29 kath023 #31 Andrea Lee
3.1.2015 | 22:52:00
Kafka Tamura

Místo Seventh Son radši Girl Walks Home Alone at Night a jinak to s Birdmanem a Benedictem bude skvělý první měsíc nového filmového roku.

Avengers vytlačili Ex Machina, to jsou svině! Nějaký den umělé inteligence? :)

4.1.2015 | 4:45:04
madhitman

#20 Blackhand47XD: The more you know:D…

#19 mato1326: Takže byste jí chtěl mluvit do toho, co dělá v soukromí???…jako by nestačilo, že se musí přetvařovat v práci (čti 90% času, protože celebrity nemakaj osmičky jako my)…a to nemluvím o tom, že snad každej člověk má někde nějakou nevhodnou fotku, tak proč používat dvojí metr???…

#30 Kafka Tamura
4.1.2015 | 11:04:43
kath023

#26 kukvik: Asi tak :D

4.1.2015 | 11:12:01
Kafka Tamura

#28 madhitman: Já teda nikde žádnou nevhodnou fotku nemám… ani na internetu, ani ve svém albíčku :)

4.1.2015 | 15:57:57
Andrea Lee

#26 kukvik: SUHLAS!

4.1.2015 | 17:50:29
Martinisko

těch 50 odstínu šedi sedí :) autor prostě borec:)

4.1.2015 | 18:34:40
wexzuz

Jde se na Bonda :D

8.1.2015 | 21:10:35
kamifoltek

Pokud The Schorch Trials nezmrví tak moc jako The Maze Runner (v knize to bylo úplně jinak), tak to bude úplně bomba!

7.2.2015 | 10:04:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z