A Quiet Place se dočká třetího filmu

A Quiet Place se dočká třetího filmu

Hororová série z dílny Johna Krasinskiho se dočká dalšího dílu. Boj lidstva s nebezpečnou mimozemskou rasu, jež slyší i ty nejnepatrnější zvuky, bude pokračovat ve spin-offu, který nachystá režisér Jeff Nichols.

26 3
10.11.2020

John Krasinski před dvěma lety oslnil svým režijním počinem A Quiet Place, ve kterém představil příběh rodiny Abbottových, jež v postapokalyp­tickém světě čelí mocným mimozemským stvořením, které se vyznačují tím, že slyší i ten nejméně patrný zvuk a následně loví lidi. Krasinski projekt rovněž pomáhal napsat a střihl si v něm i hlavní roli Leeho Abbotta, zatímco jeho manželka Emily Blunt si zahrála Evelyn Abbott, jež v kritické době mimozemské okupace otěhotní a musí s manželem a dalšími dětmi prchat. Film slavil velké úspěchy, proto nebylo divu, že se Krasinski a Blunt brzy pustili do tvorby sequelu.

A Quiet Place představuje příběh rodiny, jež žije v neustálém nebezpečí. Foto: Paramount Pictures


Ten měl dorazit do kin v letošním roce, nakonec se jej ale v kinech dočkáme až 22. dubna 2021. Druhý díl představí pokračování putování rodiny Abbottových, zároveň nás ale vezme ve flashbacích i do doby, kdy na Zemi poprvé zaútočili nebezpeční mimozemšťané. Vedle Johna a Emily ve filmu uvidíme také Cilliana Murphyho (Dunkerk) a Djimona Hounsoua (Shazam!). Studio Paramount Pictures, které za sérií stojí, zřejmě počítá s úspěchem, neboť právě odkleplo tvorbu dalšího filmu ze světa A Quiet Place.

Ve druhém díle se objeví i Cillian Murphy. Foto: Paramount Pictures

Třetí film, který přímo naváže na dvojku, ale také otevře další příběhy a představí nové postavy, natočí režisér Jeff Nichols. Ten má za sebou snímky jako Mud, Midnight Special či Loving a od roku 2016 nic nenatočil, přičemž si podle vlastních slov vybíral vhodný projekt. K třetímu snímku ze série A Quiet Place taktéž připraví scénář podle Krasinskiho návrhů, o návratu výše zmíněných herců prozatím vůbec nic nevíme. Nicholsova filmu se v kinech dočkáme v roce 2022, proto doufejme, že nedojde k žádným dalším odkladům premiéry Krasinskiho sequelu, aby i třetí snímek dorazil včas.

Líbí se vám další rozšíření ságy A Quiet Place?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů