Anne Hathaway se vrátí do Genovie

Anne Hathaway se vrátí do Genovie

Dva úspěšné díly komedie The Princess Diaries se po delší odmlce dočkají pokračování. Anne Hathaway totiž potvrdila, že se znovu převtělí v Miu, sympatickou dědičku genovijského trůnu.

33 9
27.1.2019

Roku 2001 natočil Garry Marshall, odborník na romantické komedie a tvůrce filmů Pretty Woman a Runaway Bride snímek The Princess Diaries, ve kterém obyčejná středoškolačka Mia zjistí, že její babička vládne fiktivnímu evropskému království Genovia a vybrala si svou vnučku coby nástupnici. Mia s tváří tehdy začínající Anne Hathaway se následně svému osudu postavila čelem a začala se učit žít jako budoucí královna. Film, v němž Anne doplnili Julie Andrews a Hector Elizondo, zaznamenal obrovský úspěch a roku 2004 se dočkal pokračování s podtitulem Royal Engagement, v němž Mie hrozí ztráta královské koruny. Druhý díl však finančně nebodoval jako jeho předchůdce, a i když v něm zazářil Chris Pine a jedno ze svých méně známých cameí zakusil i Stan Lee, byla po jeho uvedení zastavena práce na trojce.

Ve druhém díle se objevil i Stan Lee. Foto: Walt Disney


V nedávné show Andyho Cohena se Anne Hathaway kromě vyjádření ke své novince Serenity rozpovídala i o trojce Princess Diaries. Scénář od Shondy Rhimes (Grey's Anatomy) a Giny Wendkos, jež napsala scénář k oběma předchozím filmům, je už hotov a aktuálně se jedná o podpoře studia Disney. Producentka prvních dvou dílů Debra Martin Chase je připravena do Genovie znovu vrhnout všechny své síly a návratu se nebrání ani Julie Andrews, která nedávno hlasově zazářila jako mořská nestvůra Karathen ve filmu Aquaman. I když film zatím nemá stanovené datum premiéry, pravděpodobně se jej dočkáme roku 2021.

Co říkáte na návrat princezny Mii?Diskuze /5

FaithOriginal

Já jsem pro :) Oba předešlé díly mám ráda, Anne Hathaway patří k mým oblíbeným herečkám, a kdyby se vrátili i Julie Andrews a Chris Pine, tak bych byla úplně nadšená :)

27.1.2019 | 23:58:07
VictoriaF

Bez Chrise ať se nevracejí.

28.1.2019 | 8:09:05
Michelle84

Tak toto som veľmi rada, filmy boli skvelé obe a súhlasím, mohol by tam byť Chris ako jej manžel a ich deti..... už sa nemôžem dočkať :D

28.1.2019 | 14:40:46
Yanek

A. H. už je stará a sůva kanára nevysedí.

29.1.2019 | 3:13:06
Ponine94

Já se na to těším. :)

30.1.2019 | 20:54:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů