Brie Larson představuje své dva režijní počiny

Brie Larson představuje své dva režijní počiny

Držitelka Oscara Brie Larson se už brzy objeví v kinech jako hrdinka Captain Marvel, vedle toho ale už letos uvidíme i její režijní debut. Že se nového řemesla nebojí, pak potvrzuje i její další plánovaný projekt.

9 0
4.2.2019

Brie Larson se ve filmu poprvé objevila už roku 1999, popularitu však získala až díky rolím ve snímcích Scott Pilgrim vs. the World a 21 Jump Street. Za svůj výkon v dramatu Room obdržela před dvěma lety Oscara a následně se představila jako fotografka Mason v novém rebootu Konga s podtitulem Skull Island. Letos ji pak uvidíme v roli Carol Danvers alias Captain Marvel v prvním marvelovském filmu o ženské hrdince.

Brie během kariéry potkala i přerostlého King Konga. Foto: Legendary Pictures


Kromě Captain Marvel pak Brie letos uvidíme i v nové netflixovské komedii Unicorn Store, kterou herečka sama natočila a do hlavní role vedle sebe obsadila svého kolegu Samuela L. Jacksona. Film byl natočen už roku 2017, ale kvůli tahanicím produkčních společností jej na Netflixu uvidíme až teď. Tím ale spolupráce oscarové herečky s Netflixem zdaleka nekončí. Ve spojení s producentkou Lynette Howell Taylor, která stojí za jedním z oscarových favoritů, romancí A Star Is Born, totiž Brie chystá ještě snímek Lady Business, jenž vypráví pravdivý příběh o mladých podnikatelkách, jež se snaží prorazit v patriarchálním světě. I v tomto projektu by měla zastat dvojroli hlavní herečky a režisérky.

Na který z filmů Brie Larson se těšíte nejvíce?Diskuze /2

FaithOriginal

Brie Larson je skvělá, na Captain Marvel už se moc těším, takže její další filmy jen a jen vítám :)

4.2.2019 | 21:39:56
nomohakon

Doufám že to nebude „feminist cringe-fest“.

6.2.2019 | 10:53:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů