De Niro, DiCaprio a Scorsese se poprvé sejdou u jednoho projektu

De Niro, DiCaprio a Scorsese se poprvé sejdou u jednoho projektu

Po dokončení netflixovského snímku The Irishman vrhne Martin Scorsese všechny své síly do dramatu o osedžských indiánech Killers of the Flower Moon, ve kterém se premiérově sejdou jeho oblíbenci Robert De Niro a Leonardo DiCaprio.

15 0
29.7.2019

Po rozporuplně přijatém historickém snímku Silence uvede legendární režisér a držitel Oscara Martin Scorsese letos gangsterskou fresku The Irishman, ve které uvidíme v hlavních rolích slavné duo Al Pacino a Robert De Niro, které doplní Joe Pesci, Harvey Keitel či Ray Romano. Snímek produkuje Netflix, před premiérou na streamovací službě se však objeví i v kinech po celém světě. Scorsese ale rozhodně s režírováním nekončí a ohlásil několik projektů na příští roky.

Snímek The Irishman uvidíme v kinech a na Netflixu již na podzim. Foto: Netflix


Vedle biografie Teddyho Roosevelta s Leonardem DiCapriem v hlavní roli natočí Scorsese i drama Killers of the Flower Moon. V něm uvidíme střet indiánů z kmene Osedžů s naftařskou společností, jež touží těžit cennou surovinu v rezervaci a nehodlá se zastavit před naprosto ničím. Vzhledem k tomu, že se snímek odehrává ve dvacátých letech v Oklahomě, přichází na pomoc nově vzniklá Hooverova FBI, aby spor mezi indiány a bělochy urovnala. Scorsese se během posledních týdnů několikrát sešel s osedžským náčelníkem Stojícím medvědem a domluvil s ním možnost natáčení přímo na místech, kde k daným událostem došlo. Snímek volně vychází z románové předlohy Davida Granna, podle které napsal scénář Eric Roth (Forrest Gump) a produkčně jej zaštítí studio Paramount Pictures. Hlavní roli detektiva FBI Toma Whitea si podobně jako zmiňovaného Roosevelta zahraje Leonardo DiCaprio, jenž se Scorsesem spolupracuje už dlouhá léta a zahrál si v trhácích jako Shutter Island či The Wolf of Wall Street. Nově se nyní k obsazení přidal i Robert De Niro, jehož role zatím nebyla oznámena. I De Niro má za sebou spoustu filmových spoluprací se slavným režisérem, z nichž jmenujme gangsterky Goodfellas či Casino nebo sportovní drama Raging Bull. Poprvé však na plátně uvidíme spojení této trojice, přičemž premiéru by film, jehož produkce začne v listopadu, měl stihnout již příští rok.

Scorsese konečně natočí snímek se svými oblíbenci. Foto: Paramount Pictures

Co říkáte na spojení trojice De Niro, DiCaprio a Scorsese?Diskuze /1

Babylonian

To zní jako můj mokrý sen. Těším se.

29.7.2019 | 20:05:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů