Godzilla a Kong si to v kinech a na HBO Max rozdají už v březnu

Godzilla a Kong si to v kinech a na HBO Max rozdají už v březnu

I když se snímek Godzilla vs. Kong měl objevit souběžně na HBO Max a v otevřených kinech až 21. května, nakonec dorazí už v březnu. Největšího souboje v historii kaiju monster se tak dočkáme dříve.

13 0
16.1.2021

Sdílený filmový vesmír MonsterVerse z produkce Legendary Pictures, který spadá pod Warner Bros., měl loni gradovat finálním soubojem božského vládce Godzilly s králem Ostrova lebek Kongem. Snímek se ale kvůli koronaviru několikrát zpozdil a nakonec bylo řečeno, že se letos 21. května objeví v kinech na místech, kde bude bezpečné mít kinosály otevřené. Ve stejnou chvíli měl film debutovat rovněž na HBO Max, což je součástí nové letošní strategie Warnerů. Studio ale vidí šanci a nakonec tak snímek Godzilla vs. Kong dorazí na HBO Max a vybraných kin už 26. března.

Godzilla se v minulém filmu stal králem monster. Foto: Legendary Pictures, Warner Bros.


Nový snímek přímo navazuje na předloňský spektákl Godzilla: King of the Monsters, ve kterém se Godzilla stal králem ostatních Titánů a sleduje neodvratný střet Gojiry s vládcem Ostrova lebek. Film natočil režisér Adam Wingard (Death Note) na motivy scénáře od tria Maxe Borensteina (Kong: Skull Island), Erica Pearsona (Thor: Ragnarok) a Terryho Rossia (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides). O hudbu se postaral Tom Holkenborg alias Junkie XL (Batman v Superman: Dawn of Justice) a kromě fešných Kaiju zvaných Titáni uvidíme ve filmu i několik navracejících se herců. Hlavní roli si znovu střihne Millie Bobby Brown (Enola Holmes) coby Madison Russell, úlohu jejího otce Marka Russella si pak zopakuje Kyle Chandler (Catch-22). V dalších rolích se objeví i Alexander Skarsgård (The Stand), Rebecca Hall, Brian Tyree Henry (Joker), Demián Bichir (The Nun), Eiza González (Hobbs & Shaw) či Jessica Henwick (Iron Fist).

Zda snímkem skončí celý vesmír točící se okolo Titánů zatím nevíme, nápovědou bude asi případný úspěch či neúspěch prvního střetu Gojiry s Kongem. Tvůrci filmu ale prozradili, že mají spoustu dalších plánů.

Těšíte se na film Godzilla vs. Kong?Diskuze /4

kiso1561

Propagácia filmu prakticky nulová, si fandia že ten film uspeje keď doteraz nemáme ani len trailer

16.1.2021 | 23:26:49
Kratos93

zvlášť když to jde rovnou i na Torrenty … teda ehm pardon :D na Streamovací služby … Což je škoda no tenhle filmový vesmír mě docela baví a mám ho rád no …

17.1.2021 | 10:54:38
Evan

Pro me zatim mely filmy sestupnou tendenci… ale treba to Konguv navrat zvrati :-)

17.1.2021 | 11:43:53
Crysiscze

Aha… A kde máme nějaký trailer ? :D Jak psal tady pán kiso1561, tak propagace filmu nulová. Jako, jestli to půjde na stýmovací platformy :D Tak už teďka 100% vím, že večer se na to budu dívat. Protože torrenty. A HBO MAX asi nebude dostupný v březnu u nás :D Co už. to nevadííííí :)

18.1.2021 | 17:02:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů