Hugh Grant si střihne záporáka ve filmu Dungeons & Dragons

Hugh Grant si střihne záporáka ve filmu Dungeons & Dragons

Natáčení filmové adaptace slavného D&D se pomalu blíží, proto tvůrci z řad Paramountu a Hasbra představují dvě nové herecké tváře. Ústředního padoucha si zahraje Hugh Grant a po jeho boku se objeví i Sophia Lillis.

12 1
3.3.2021

Britský playboy Hugh Grant rozjel svou hereckou kariéru už v osmdesátých letech, až v průběhu další dekády se ale stal obsazovanou hvězdou. Objevoval se převážně v romantických filmech jako Four Weddings and a Funeral, Sense and Sensibility či Notting Hill. Grant se coby antagonista ukázal i v Bridget Jones' Diary, britského ministerského předsedu ztvárnil v Love Actually a několik rolí si střihl i v Cloud Atlas. V poslední době se pak objevil v ceněných snímcích Florence Foster Jenkins, Paddington 2 a hlavně The Gentlemen. Po boku Nicole Kidman pak naposledy zazářil v minisérii The Undoing. Grant je držitelem jednoho Zlatého glóbu, na stejné ocenění byl pak ještě pětkrát nominován.

Hugh exceloval v Ritchieho snímku The Gentlemen. Foto: STX Entertainment


Nyní Hugh míří do adaptace populárního fantasy D&D, ve které si zahraje zlotřilého Forge Fletchera, ústředního padoucha. Tato postava, byť je hlavním padouchem, bude trochu komičtějšího rázu, tudíž byla patrně britskému herci psána na tělo. Spolu s Grantem se k obsazení snímku Johne Francise Daleyho a Jonathana Goldsteina přidává i Sophia Lillis. Hvězda filmu It či seriálů Sharp Objects a I Am Not Okay With This si zahraje postavu jménem Doric, jež by měla být jednou z hrdinek.

Lillis bude jednou z kladných hrdinek. Foto: Netflix

Grant a Lillis doplňují už dříve oznámenou čtveřici Chris Pine (Wonder Woman 1984), Michelle Rodriguez (The Fate of the Furious), Justice Smith (Jurassic World: Fallen Kingdom) a Regé-Jean Page (Bridgerton). Natáčení D&D začne ještě letos, premiéra je stanovena na 27. května 2022.

Hlavního hrdinu si zahraje Chris Pine. Foto: Warner Bros.

Jak se vám líbí prozatímní herecké obsazení D&D?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů