Nicolas Cage si střihne další roli v hororovém fláku

Nicolas Cage si střihne další roli v hororovém fláku

Kromě návratu do série National Treasure se populární herec, jenž v posledních letech natáčí filmy rychlostí světla, upsal i novému autorskému hororu Willy's Wonder­land, pod který se částečně podepíše i coby scenárista.

4 5
30.6.2020

Nicolas Cage se v posledních letech ukázal v thrilleru Mandy, kde vymlátil celou náboženskou sektu, dabingové role si střihl ve filmech Teen Titans Go! to the Movies a Spider-Man: Into the Spider-Verse a rovněž sehrál ústřední part v lovecraftovské adaptaci The Color Out of Space. S přijímáním nových kontraktů pak herec rozhodně nezahálí a díky tomu ho uvidíme ve fiktivní autobiografii The Unbearable Weight of Massive Talent či v dramatu Pig. Už dříve byl rovněž obsazen do hororového filmu Wally's Wonder­land, který nakonec získal název Willy's Wonder­land a představuje se na prvním plakátu.

Ve Willy's Wonder­land uvidíme v Cageově podání bezejmenného uklízeče, který kvůli havárii svého džípu uvízne v poněkud bizarním městečku amerického středozápadu. Když zjistí, že na opravu auta nemá potřebné finance, rozhodne se vydělat si prací hlídače v místním opuštěném zábavním parku plném nejrůznějších vypnutých robotických pohrom. A jak to tak v podobných snímcích bývá, v opuštěném parku se začne šířit hrůza, kterou bude musit zastavit právě Cageův hlídač. Za scénářem stojí G.O. Parsons (Killer Sharks: The Attacks of Black December), jemuž pomáhal i sám Cage. Coby inspiraci si tvůrci vzali sérii Five Nights at Freddy's a také nezrealizovaný projekt Pale Rider vs Killer Klowns from Outer Space.

Ve filmu režiséra Kevina Lewise (The Drop) uvidíme kromě Cage i herce Emily Tostu (Mayans MC), Beth Grant (Dollface), Granta Cramera (The Young and the Restless), Teraylea Hilla (Love, Simon), Rica Reitze (Safe Haven), Chrise Warnera (Machete), Taylor Towery (Halloween) a v malé roličce se ukáže i úspěšný český kaskadér a herec Jiří Staněk, který pracoval například na seriálech The Walking Dead a MacGyver. Snímek je už dokončen a prozatím to vypadá, že se ho minimálně v amerických, kanadských či italských kinech diváci dočkají letos na podzim. Zda půjde do kinodistribuce i u nás, je prozatím nejisté.

Mrknete na další Cageovu šílenost?

  • Willys-Wonderland-f72258f698d79c8004ca673b90d832ee.jpg


Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů