Prequel Grease má režiséra, čeká nás další klasický muzikál

Prequel Grease má režiséra, čeká nás další klasický muzikál

Kultovní muzikál Grease se dočká prequelu z produkce studia Paramount Pictures. Projektu se ujme režisér Brett Haley, který rovněž vypomůže se scénářem a naservíruje nám další muzikálové dobrodružství.

0 11
31.8.2020

Snímek Grease vpadl do kin 16. června 1978 a z milostného příběhu Dannyho a Sandy v podání Johna Travolty a Olivie Newton-John se brzy stal celosvětový hit, jenž utržil téměř 400 miliónů dolarů při rozpočtu pouhých šesti. O čtyři roky později sice na jedničku navázal sequel, kde se poprvé výrazněji ukázala Michelle Pfeiffer, úspěchy jedničky však nezopakoval a značka Grease se na dlouhá léta přesunula zpět na divadelní scénu, kde ji v mnoha variacích hrají všude po světě.

Ve druhém díle Grease se objevila Michelle Pfeiffer. Foto: Paramount Pictures


A jelikož remaků slavného snímku jsme se na prknech, jež znamenají svět, dočkali už mnohokrát, proč filmově nepředstavit události, které mu předcházely? Stejně smýšlí i studio Paramount Pictures, které pracuje na filmu Summer Lovin', jenž představí lásku Dannyho a Sandy z léta, o kterém se zpívá v písni Summer Nights. Film má konečně režiséra, neboť se jej oficiálně ujal Brett Haley, který se nejvíce proslavil dramedií The Hero, kde si hlavní role zahráli Sam Elliott a Laura Prepon. Haley potvrdil, že Summer Lovin' nabídne muzikálová čísla a pohodový letní příběh, který coby scenáristé s jeho pomocí chystají John August (Big Fish) a Leah McKendrick (Destroy the Alpha Gammas). Datum premiéra prozatím stanoveno nebylo, Paramount má každopádně příští rok napilno, proto spíše počítejme s uvedením v roce 2022 či později.

Haley před pár lety uspěl s dramedií The Hero. Foto: Lionsgate

Dáte prequelu Grease šanci?Diskuze /6

Lucifrid

Vidím to bledě, dopadne to jak dvojka Mamma Mii. :(

webmaster
31.8.2020 | 16:51:39
Tamy Happy

No, ústřední dvojice zázračně neomládla, takže je samozřejmě bude hrát někdo jiný a vzhledem k tomu, že se Grease odehrává bezpostředně po tom létě, bude to trapné. Jsou věci, na které by se prostě sahat nemělo. Nevěřím, že to bude mít úspěch.

#3 Lucifrid #4 Kafka Tamura #5 Mishka
31.8.2020 | 17:19:16
Lucifrid

#2 Tamy Happy: Naprostý souhlas.

webmaster
31.8.2020 | 19:18:06
Kafka Tamura

#2 Tamy Happy: :D Tak ono by to přeobsazení zase tak trapné být nemuselo. Takových borečků a borkyň, co jim můžou jakoby z oka vypadnout, by se mohlo najít a udělat poměrně snadno. Ale mohlo by to být hodně trapné, nebo spiš už pateticky vtipné, a nedivil bych se už ničemu, kdyby… ale radši nic, nechci být za rasistu. :)

#5 Mishka
1.9.2020 | 2:55:55
Mishka

#2 Tamy Happy: #4 Kafka Tamura: Taková Lili Reinhart by podle mě byla perfektní Sandy :) Ale taky se bojím, kterým směrem půjdou.

1.9.2020 | 10:02:54
Pavel 1963

Bude to divný, nedovedu si v titulních rolích představit jiné herce, byť jistě najdou podobné, ale nikdy tak charismatické… vznikne blbá nastavovaná kaše.

2.9.2020 | 0:41:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů