Prequel Kingsman nabírá výrazné herecké posily

Prequel Kingsman nabírá výrazné herecké posily

Matthew Vaughn v posledních letech pilně pracuje na filmových zpracováních slavného komiksu Kingsman a my se už brzy dočkáme prequelového snímku The Great Game. Do tohoto projektu nyní přiskočily zajímavé herecké posily.

12 2
8.2.2019

Filmová série Kingsman, která je natočena na motivy komiksů Marka Millara, se na plátně poprvé ukázala v roce 2014 a příběh začínajícího agenta Eggsyho v podání Tarona Egertona slavil velké úspěchy, jež umožnily vznik druhého dílu, ve kterém se kromě organizace Kingsman objevila i americká Statesman, jejíž členy si zahrály hvězdy jako Jeff Bridges či Halle Berry. Série rozhodně nekončí a její duchovní otec, režisér a scenárista Matthew Vaughn, pracuje na třetím díle, ale i televizním seriálu a také prequelu. Posledního jmenovaného bychom se měli dočkat už 8. listopadu, proto si představme jeho současné herecké obsazení.

Členy organizace Statesman uvidíme i ve třetím díle. Foto: 20th Century FOX


Mladého hrdinu Conrada, který by měl v mnohém připomínat naivního troubu Eggsyho z jedničky, si v blížícím se prequelovém dobrodružství zahraje Harris Dickinson a jeho mentora neztvární nikdo jiný, než vysloužilý Amon Göth Ralph Fiennes. Vedle těchto dvou hlavních hrdinů se pak dočkáme i britských ikon Rhyse Ifanse a Charlese Dance a nemalou úlohu ve filmu sehraje i hvězda seriálu The Alienist, Daniel Brühl.

Ralph v novém filmu pravděpodobně neoblékne uniformu SS. Foto: Universal Pictures

K obsazení se nyní nově přidala i herečka Gemma Arterton, která se proslavila akčními fantasy Clash of the Titans, Prince of Persia a Hansel & Gretel, a ve filmu ztvární chůvu hlavního hrdiny Conrada. To Vaughnův oblíbenec a kolega z Kick-Assu Aaron Taylor-Johnson znovu spojí s režisérem síly a představí se v záporné roli. Velmi zajímavou královskou trojroli, tedy tři členy britské královské rodiny, si pak ve filmu střihne oblíbený padouch Tom Hollander alias Lord Beckett z Pirates of the Caribbean. V zatím nepopsaných úlohách pak uvidíme komiksového cestovatele Djimona Hounsoua a britskou divadelní legendu Alison Steadman. Drby o možném obsazení dvojice Brad Pitt a Rachel Weisz se pak ukázaly jako nepravdivé a ani jeden z oscarových umělců již není s prequelovým dobrodružstvím Kingsmanů spojován.

Aaron Taylor-Johnson má se zápornou rolí skvělé zkušenosti. Foto: Focus Features

Co říkáte na obsazení filmu Kingsman: The Great Game?

Diskuze /1

Lex Luthor

Zajímavé obsazení.

8.2.2019 | 18:12:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z