Ryan Murphy představil obsazení svého netflixovského filmu The Prom

Ryan Murphy představil obsazení svého netflixovského filmu The Prom

Díky své exkluzivní dohodě s Netflixem pokračuje oblíbený scenárista Ryan Murphy ve své tvorbě pro tuto streamovací službu. Už v zimě se dočkáme snímku The Prom, ve kterém uvidíme slušnou hereckou sestavu.

3 1
15.9.2020

Jeden z nejplodnějších seriálových tvůrců posledních let Ryan Murphy má na svém kontě slavné série jako American Horror Story, American Crime Story či 9–1–1. Poměrně nedávno pak podepsal exkluzivní smlouvu s Netflixem a všechny jeho projekty tak v budoucnu uvidíme právě na této streamovací službě. Letos jsme se v Hollywoodu dočkali alternativního pohledu na filmový průmysl v padesátých letech a za pár dní taktéž uvidíme seriál o původu zlotřilé sestry ze snímku One Flew Over the Cuckoo's Nest Ratched. Vedle seriálů se pak Murphy podílel i na tvorbě muzikálu The Prom, jenž vznikl na motivy broadwayského představení.

Nový muzikál se na Netflixu objeví 11. prosince a Murphy tentokráte usedl na režijní stoličku, přičemž o scénář se postarali Chad Beguelin a Bob Martin. Hlavní roli si ve filmu střihne australská hvězda Nicole Kidman (Aquaman), jež ztvární herečku Angie Dickinson, vedle ní pak uvidíme i fiktivní muzikálovou hvězdu Dee Dee Allen, kterou si zahraje Meryl Streep (Big Little Lies). Roli partnera Dee Dee, Barryho Glickmana, získal komik James Corden a v dalších rolích uvidíme i Kerry Washington (Little Fires Everywhere), Tracey Ullman (Mrs. America), Andrewa Rannellse (Black Monday), Jo Ellen Pellman (The Marvelous Mrs. Maisel) a Keegana-Michaela Keye (The Predator). Naváže The Prom na obrovský úspěch letošního disneyovského muzikálu Hamilton?

Meryl Streep a Nicole Kidman se potkaly v seriálu Big Little Lies. Foto: HBO

Podíváte se na další počin Ryana Murphyho?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů