Uncharted se konečně natáčí

Uncharted se konečně natáčí

Po několika režijních rošádách, odkladech natáčení i výměně hlavní role se snímek Uncharted konečně natáčí v ulicích Berlína. Podívejte se na první fotky z natáčení.

21 3
16.9.2020

Populární série videoher Uncharted, kterou má Sony plně ve své moci, díky čemuž si ji zahrajete jen na PlayStationu, debutovala už v roce 2007. Hlavní hrdina celé série Nathan Drake hledá pokaždé nějaké mytické poklady (El Dorado, mongolská olejová lampa, památky španělských conquistadorů) a je dnes považován za jednu z nejlepších i nejpopulárnějších herních postav. O myšlence zfilmování Uncharted uvažovalo už dříve studio Sony Pictures, po nedávném založení filmové divize PlayStationu však dohlédne pouze na širší distribuci.

Uncharted je jednou z nejoblíbenějších herních sérií. Foto: Sony Interactive Entertainment


U filmu se během několika let produkce prostřídali tři režiséři a po odchodu Travise Knighta (Bumblebee) nakonec loni na stoličku usedl Ruben Fleischer, jenž stojí za filmy Zombieland či Venom. Hlavní roli Nathana Drakea pak původně měl ztvárnit Mark Wahlberg, když se ale studio rozhodlo k tvorbě prequelového snímku, jenž se odehrává před hrami, byl Wahlberg nahrazen Tomem Hollandem. Populární a nestárnoucí Marky Mark se ale nakonec ve filmu taktéž objeví, neboť loni byl obsazen do úlohy Drakeova mentora Victora Sullivana alias Sullyho. V Uncharted dále uvidíme i herce Antonia Banderase, Sophii Ali, Tati Gabrielle a Patricii Meeden.

Wahlberga jsme letos viděli v netflixovském hitu Spenser Confidential. Foto: Netflix

Uncharted se měl začít natáčet v Berlíně už na sklonku března, kvůli propuknutí koronavirové pandemie se ale filmování odložilo. Nyní, i když se situace opět zhoršuje, je štáb v německé metropoli přítomen a s ním i obě hlavní hvězdy, tedy Wahlberg a Holland. Na prvních fotkách z natáčení tak vidíme Sullyho s Drakem prozatím v ulicích velkoměsta, pravděpodobně před nějakou výpravou do divočiny.

Premiéra Uncharted je prozatím stanovena na 16. červenec 2021 a vzhledem k tomu, jak produkce aktuálně pokračuje, měli by tvůrci snímek stihnout dokončit včas. Až čas ukáže, kterak ještě zlovolný koronavirus tvorbu naruší, doufejme však, že se dalšího odkladu už nedočkáme.

Těšíte se na filmový Uncharted?Diskuze /3

Raiden123

Konecne,to im trvalo… hru som sice nehral,ale pribeh bol celkom zaujimavy i ked hra sa pretekala ci sa podoba na novy tomb rider,indiana jonesa alebo v inom poradi… cize opacne,ale Uncharted ma svoj vlastny rozpoznatelny styl.Tak snad ten film,neskor mozno serial,nebude zly.

17.9.2020 | 9:07:02
tom99

Wahlberga a Hollanda mám rád, ale sem se mi nehodí ani na jednu postavu. Bohužel to u mě moc nevzbuzuje důvěru, spíš se bojím, že se snímek zapíše mezi další neúspěšné filmy podle her…

#3 DiceCze
webmaster
17.9.2020 | 9:37:32
DiceCze

#2 tom99: Souhlas, i když Wahlberga jako Sullyho ještě kousnu, tak Hollanda jako Nathana ani omylem…

17.9.2020 | 10:07:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů