Yahya Abdul-Mateen II nakonec neztvární Candymana

Yahya Abdul-Mateen II nakonec neztvární Candymana

Při příležitosti premiéry nového snímku Us prozradil Jordan Peele několik zásadních reálií z blížícího se sequelu Candymana. Hlavní roli si pak nezahraje Yahya Abdul-Mateen II, jak bylo dříve avizováno, ve filmu však ztvární jinou postavu.

6 0
29.3.2019

Nový Candyman je dalším z řady snímků, na kterých se coby producent a pomocný scenárista podílí Jordan Peele, jedna z největších postav současné hororové scény, a autor oscarového Get Out a současného hitu Us. Snímek natočí režisérka Nia DaCosta, kterou si Peele vybral na základě jejího celovečerního debutu Little Woods. Film by měl být sequelem původního kultovního díla z roku 1992, v hlavní roli se ale nakonec neobjeví Yahya Abdul-Mateen II.

S hororovým thrillerem Us slaví Peele ohromující úspěchy. Uspěje i s Candymanem? Foto: Universal Pictures


Herec známý ze snímků Aquaman a zmiňovaného Peeleova Us se k obsazení Candymana připojil nedávno a média mu rovnou přiřkla hlavní roli legendárního zabijáka. Peele a režisérka DaCosta však nyní oba potvrdili, že Yahya ztvární úplně jinou roli a to badatele, který podobně jako v originálním filmu Virginia Madsen zkoumá Candymanovu legendu a nevědomky přivede mýty opředeného mrtvého otroka zpět na svět. Vedle Yahyy uvidíme ve filmu i hvězdu oscarového filmu If Beale Street Could Talk Teyonah Paris, v souvislosti s hlavní rolí se pak spekuluje o návratu hororové ikony a původního Candymanova představitele Tonyho Todda, jenž vedle hororů zaujal i jako svobodný Jaffa Lord Haikon v kultovním seriálu Stargate SG-1.

Zopakuje si Tony Todd svou nejslavnější roli? Foto: Propaganda Films

Těšíte se na snímek Candyman? Měl by si hlavní roli zopakovat Tony Todd?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů