Záříjová nabídka kin a streamovacích služeb

Záříjová nabídka kin a streamovacích služeb

Kina už běží naplno a v září v nich konečně uzříme i nějaké větší filmové projekty. Vedle toho se dočkáme i několika zajímavých počinů na streamovacích službách. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější.

12 0
1.9.2020

Mulan (kino, od 4. září)

Po sérii odkladů do kin konečně míří nejdražší disneyovský remake, čínská bojovka Mulan. Snímek znovu vypráví klasický příběh dívčí bojovnice, jež se přestrojí za chlapce, aby mohla bojovat v císařské armádě. Získá takto úctu svého otce? V hlavních rolích uvidíme Yifei Liu (Feng huo fang fei), Donnieho Yena (Rogue One: A Star Wars Story), Jeta Li (The Expendables 3) a Tzi Mu (The Man in the High Castle).

Thumbnail Play icon

The War with Grandpa (kino, od 10. září)

Robert De Niro (Joker) si v novém snímku režiséra Tima Hilla (Garfield 2) opět zahraje poněkud praštěného dědečka. Tentokráte se nastěhuje do rodiny svého syna, což zažehne spor s vnukem. Vedle De Nira uvidíme ve filmu i Umu Thurman (Kill Bill 2), Jane Seymour (Little Italy) a Christophera Walkena (Catch Me If You Can).


Thumbnail Play icon

The Kitchen (HBO GO, 12. září)

Zapadlá komiksovka na motivy komiksů od DC Vertigo loni nešla v našich končinách do kinodistribuce a své premiéry se na HBO GO dočká až nyní. Vypráví příběh tří hospodyněk, které se po uvěznění svých gangsterských manželů chopí řízení podsvětí v Hell's Kitchen a náramně jim to jde. Ve filmu si hlavní role zahrály Elisabeth Moss (The Invisible Man), Tiffany Haddish (Like a Boss) a Melissa McCarthy (Can You Ever Forgive Me?)

Thumbnail Play icon

The Devil All the Time (Netflix, 16. září)

Žánr gotického hororu či thrilleru je v poslední době znovu v kurzu, díky čemuž se své filmové verze konečně dočká i román The Devil All the Time od Donalda Raye Pollocka. V něm se hlavní hrdina z rodu Russellů potýká v Oregonu šedesátých let s mnohými nepřáteli včetně místního pastora. V hlavních rolích Tom Holland (Spider-Man: Far from Home), Robert Pattinson (Tenet) či Bill Skarsgård (Castle Rock).

Thumbnail Play icon

Bad Boys for Life (HBO GO, 20. září)

Mike Lowrey a Marcus Burnett se vrací ve třetím dobrodružství, ve kterém první jmenovaný svého kolegu přesvědčí k poslední jízdě. Oba dva agenti se vydávají na těžkou misi s cílem zastavit drogového bosse v Miami a jelikož se do boje s vervou pouští jako kdysi, čeká nás další klasika. Do hlavních rolí se vrací Will Smith (Aladdin) a Martin Lawrence (The Beach Bum), cameo si střihl Michael Bay (Transformers).

Thumbnail Play icon

Enola Holmes (Netflix, 23. září)

Nejmladší z rodu Holmesů, patnáctiletá Enola, se v novém projektu od tvůrce osmého dílu Harryho Pottera, Jacka Thornea, vydá pátrat po své zmizelé matce a zaplete se při tom do celobritského spiknutí. V hlavních rolích Millie Bobby Brown (Stranger Things), Henry Cavill (The Witcher) a Sam Claflin (Love. Wedding. Repeat).

Thumbnail Play icon

Judy (HBO GO, 27. září)

Oscarová Renée Zellweger v doprovodu hvězd Rufuse Sewella (The Man in the High Castle) a Michaela Gambona (Harry Potter and the Half-Blood Prince) exceluje v životopisném příběhu jedné z nejslavnějších osobností Hollywoodu, Judy Garland. Ve filmu vidíme hlavně úpadek kariéry této slavné herečky a zpěvačky a poznáváme i její stinnou stránku.

Thumbnail Play icon

Z českých luhů a hájů

Už 3. září dorazí do kin po celé republice dokument Králové videa, jenž se zabývá fenoménem rychlodabingu v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. V projektu, který scenárista Petr Svoboda chystal přes dva roky, nakonec vystoupili slavní rychlodabéři jako Ondřej Hejma, Ondřej Neff či František Fuka a dočkáme se v něm povrchního zasazení do kontextu doby i mnoha úsměvných historek z tvorby rychlodabingů i simultánních dabingů.

Thumbnail Play icon

10. září se v kinech dočkáme filmu Krajina ve stínu, historické fresky režiséra Bohdana Slámy (Bába z ledu). V ní uvidíme příběh jedné pohraniční vsi od 30. do 50. let minulého století a s tím spojené historické události. V hlavních rolích se objeví Stanislav Majer (Místo zločinu Ostrava), Magdaléna Borová (Já, Olga Hepnarová) a Csongor Kassai (Budiž světlo).

Thumbnail Play icon

I když v září dorazí do kin i několik romantických komedií jako například Bábovky či Ženská pomsta, rozhodně zajímavější bude zajít na fantasy pohádku Princezna zakletá v čase, jež konečně debutuje po několikaměsíčním odkladu. V pohádce čelí princezna Ellena v podání Natalie Germani (Amnestie) čarodějnici Murien a její kletbě v podobě časové smyčky. K ruce jí jsou naštěstí společníci, které si zahrají Marek Lambora (Slunečná) a Eliška Křenková (Tiché doteky), ve filmu dále uvidíme i Martina Dejdara (Specialisté) či Romana Zacha (Modrý kód).

Thumbnail Play icon


Na který film se podíváte vy?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů