Magnum P.I. (2018)
83/100 - 7×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

Orville "Rick" Wright

Orville "Rick" Wright

Bývalý mariňák, který byl střelcem na vrtulníku. Na Havaji vlastní plážový klub a má konexe mezi obyvateli. Všichni ho nazývají přezdívkou Rick.

Sezóny 5
2018 - 2023

Jelikož Orville nemá rád své skutečné křestní jméno, říkají mu všichni jeho přátelé přezdívkou Rick. Když jeho rodiče zemřeli při autonehodě, stal se jeho a sestřiným náhradním otcem Icepick, který byl blízkým přítelem jejich rodiny. Než se Rick dostal na Havajské ostrovy, působil u amerických mariňáků jako střelec. Při misi v Iráku byl ale společně s Magnumem, TC a Nuzem zadržen nepřátelskými jednotkami a rok a půl držen s nimi v zajetí. Avšak podařilo se jim dostat se na svobodu a nakonec se společně dohodli, že se všichni přestěhují na Havaj, která bude pro ně rájem.

Rick si na ostrově Oahu otevřel plážový klub, který je velmi proslulý a často navštěvovaný. Navíc má Rick na ostrovech spoustu konexí, díky čemuž je častokrát schopen domluvit svému kamarádovi Magnumovi, který pracuje jako soukromý detektiv, schůzky s nejrůznějšími lidmi. A když Magnum potřebuje při řešení jeho případů Rickovu pomoc, neváhá se ozvat a Rick se vydá do akce rovněž společně s TC. Bohužel se mu ještě ale nepodařilo najít tu pravou, ačkoliv už si myslel, že by se jí mohla stát jeho kamarádka Toni, ke které měl velmi blízko a udělal by pro ni cokoliv.


V druhé sérii nechá Rick svůj plážový klub za sebou a rozhodne se ve městě koupit a provozovat tiki bar La Mariana.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E09: Better Watch Out

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii překládá channina.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

NBC představí Magnuma v únoru

NBC představí Magnuma v únoru

V loňské sezóně se stanice CBS rozhodla zrušit seriál Magnum P.I. po čtyřech sériích, avšak fanoušci byli vyslyšeni stanicí NBC, která seriálu poskytla záchranné lano. Magnum má jisté minimálně další dvě řady a té páté se dočkáme v únoru 2023.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama