Magnum P.I. (2018) Orville "Rick" Wright

Orville "Rick" Wright

Orville "Rick" Wright

Bývalý mariňák, který byl střelcem na vrtulníku. Na Havaji vlastní plážový klub a má konexe mezi obyvateli. Všichni ho nazývají přezdívkou Rick.

Sezóny 3
2018 - 2021

Jelikož Orville nemá rád své skutečné křestní jméno, říkají mu všichni jeho přátelé přezdívkou Rick. Když jeho rodiče zemřeli při autonehodě, stal se jeho a sestřiným náhradním otcem Icepick, který byl blízkým přítelem jejich rodiny. Než se Rick dostal na Havajské ostrovy, působil u amerických mariňáků jako střelec. Při misi v Iráku byl ale společně s Magnumem, TC a Nuzem zadržen nepřátelskými jednotkami a rok a půl držen s nimi v zajetí. Avšak podařilo se jim dostat se na svobodu a nakonec se společně dohodli, že se všichni přestěhují na Havaj, která bude pro ně rájem.

Rick si na ostrově Oahu otevřel plážový klub, který je velmi proslulý a často navštěvovaný. Navíc má Rick na ostrovech spoustu konexí, díky čemuž je častokrát schopen domluvit svému kamarádovi Magnumovi, který pracuje jako soukromý detektiv, schůzky s nejrůznějšími lidmi. A když Magnum potřebuje při řešení jeho případů Rickovu pomoc, neváhá se ozvat a Rick se vydá do akce rovněž společně s TC. Bohužel se mu ještě ale nepodařilo najít tu pravou, ačkoliv už si myslel, že by se jí mohla stát jeho kamarádka Toni, ke které měl velmi blízko a udělal by pro ni cokoliv.


V druhé sérii nechá Rick svůj plážový klub za sebou a rozhodne se ve městě koupit a provozovat tiki bar La Mariana.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E02: The Harder They Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii překládá channina.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás