Magnum P.I. (2018)
83/100 - 7×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

Theodore "TC" Calvin

Theodore "TC" Calvin

Bývalý pilot vrtulníku u mariňáků, který na Havaji řídí firmu na lety vrtulníkem nad ostrovy. Je nazýván svými iniciály TC.

Sezóny 5
2018 - 2023

Theodore Calvin, kterého všichni jeho přátelé nazývají zkráceně TC, je jedním z nejbližších přátel Thomase Magnuma. S ním se seznámil, když působil u amerických mariňáků coby pilot helikoptéry. Při misi v Iráku byl ale společně s Magnumem, Rickem a Nuzem zadržen nepřátelskými jednotkami a rok a půl držen po jejich boku v zajetí. Avšak podařilo se jim dostat se na svobodu. Když se TC vrátil z mise domů, zjistil, že jeho přítelkyně Teresa se už v životě posunula dál, jelikož se domnívala, že je TC mrtvý. Proto se TC rozhodl také začít znovu a vydal se se svými přáteli z války na Havaj, která se stala jejich novým domovem.

TC na ostrovech provozuje firmu Island Hoppers, což je firma, která vozí turisty po ostrovech v helikoptéře. Když zrovna nepilotuje vrtulník s turisty, pomáhá TC svému příteli Magnumovi a jeho parťačce Higginsové s řešením jejich případů. TC se jim totiž častokrát hodí coby oči z výšky, když se snaží například někoho pronásledovat, TC dotyčného z vrtulníku najde cobydup. Na asistování vyšetřovatelskému duu však není sám, protože mu sekunduje ještě kamarád Rick. TC neměl lehké dětství, protože ho jako malého jeho matka opustila a on zůstal pouze se svým otcem, který je pro něj hrdinou. Ten se ale zapletl do loupeže a šel sedět, kvůli čemuž TC vyrůstal u prarodičů. I díky tomu rád figuruje coby takový „náhradní otec“ pro ohrožené děti na ostrovech a také trénuje děti hrát fotbal.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E09: Better Watch Out

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii překládá channina.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

NBC představí Magnuma v únoru

NBC představí Magnuma v únoru

V loňské sezóně se stanice CBS rozhodla zrušit seriál Magnum P.I. po čtyřech sériích, avšak fanoušci byli vyslyšeni stanicí NBC, která seriálu poskytla záchranné lano. Magnum má jisté minimálně další dvě řady a té páté se dočkáme v únoru 2023.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama