Magnum P.I. (2018)
83/100 - 7×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

Thomas Magnum

Thomas Magnum

Bývalý člen jednotky Navy SEAL, který se nyní živí na Havaji jako soukromý vyšetřovatel.

Sezóny 5
2018 - 2023

Thomas Magnum v dětství přišel o otce, který byl sestřelen při své vojenské misi, a proto ho vychovávala jen matka. Thomas později narukoval k jednotce Navy SEAL a byl vyslán na misi do Afghánistánu. Zde byl více než 18 měsíců držen Tálibánem v zajetí společně s TC, Rickem a Sebastianem Nuzem. Podařilo se jim přežít jen díky tomu, že se měli navzájem a pomáhali si. Thomas dokonce svým životem vděčí přímo Nuzovi, který mu ošetřil smrtelnou ránu. Díky tomu se všichni čtyři velmi sblížili a když se dostali na svobodu, nikdo z nich se nedokázal vrátit ke svému dřívějšímu životu a rozhodli se společně odjet do ráje na Havaj.

Havaj není jen místem, kde jsou všichni čtyři spolu, ale je to i místo, kde mají všichni nějaké poslání. Thomas si získal přízeň spisovatele Robina Masterse, který vytvořil knižní sérii inspirovanou jím a jeho přáteli a umožnil Thomasovi bydlet v jeho havajském sídle, kde zastává roli bezpečnostního konzultanta. Robinovo sídlo je navíc velmi luxusní a stejně tak i jeho auta, která si Thomas vypůjčuje. Jeho oblíbeným je především červené Ferrari.


Thomas se kromě toho věnuje i práci coby soukromý vyšetřovatel. Rád totiž pomáhá ostatním lidem, když se nemají na koho jiného obrátit pro pomoc. Při svých případech využívá pomoci Juliet Higginsové (správkyně Robinova majetku a bývalá agentka MI6) a svých přátel TC a Ricka. Velkou ránou pro něj je, když je Sebastian Nuzo na ostrově zavražděn a on musí vypátrat, kdo za smrt jeho přítele nese zodpovědnost.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E09: Better Watch Out

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii překládá channina.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

NBC představí Magnuma v únoru

NBC představí Magnuma v únoru

V loňské sezóně se stanice CBS rozhodla zrušit seriál Magnum P.I. po čtyřech sériích, avšak fanoušci byli vyslyšeni stanicí NBC, která seriálu poskytla záchranné lano. Magnum má jisté minimálně další dvě řady a té páté se dočkáme v únoru 2023.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama