Mamon
93/100 - 27×

Mamon

Matěj Hádek je novinář, který se zabývá kauzou kolem významného státem řízeného podniku. Při zajišťování podkladů ke vznikající reportáži narazí na kontroverzní informace týkající se jeho vlastního bratra, který je do skandálního případu osobně zapleten.

Česko | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO CZ/SK | 60 minut


Mamon začíná. A s ním přichází i část HBO GO do konce roku zdarma

Mamon začíná. A s ním přichází i část HBO GO do konce roku zdarma

Chcete se podívat, jak dopadla česká verze norské kriminálky jménem Mamon? Dnes večer odvysílá její první díl stanice HBO. A společně s touto událostí se lidem až do konce roku 2015 otevírá i možnost si zdarma vyzkoušet HBO GO.


4 0
25.10.2015

V hlavní roli českého ztvárnění norské předlohy Mammon se objevuje Matěj Hádek jako novinář, který se přes svého bratra zaplete do sítě korupce a skandálního případu, kterou se pokusí rozplést. Kromě něj se v seriálu objeví také Eva Leimbergerová, Michal Dlouhý, Tereza Hofová nebo Igor Bareš.

Thumbnail Play icon

Šestidílnou sérii natočil pro HBO režisér Vladimír Michálek a oficiální televizní premiéru má v neděli 25. října ve 20:00. Pro netrpělivé diváky je tu ale ještě jedna možnost. Na HBO GO si totiž můžete první epizodu pustit již nyní zcela zdarma. A má to i další výhodu. Kdo se zaregistruje na webu www.kauzamamon.cz, dostane až do konce roku částečný přístup do HBO GO zdarma.


Co znamená částečný přístup? Že bezplatně diváci zhlédnou jen vybrané seriály. Konkrétně Girls, Terapii, Až po uši, nebo první řadu Temného případu. U jiných seriálu budou už tradičně dostupné jejich první epizody.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!