The Mandalorian S01E08: Chapter 8: Redemption

S01E08: Chapter 8: Redemption

S01E08: Chapter 8: Redemption

Hrdinové jsou obklíčeni a zjišťují, že moff Gideon má o všech informace z jejich minulosti. IG-11 zamotá celou hru, když se pokusí téměř o nemožnou záchranu svých přátel. Mandalorian hledá pomoc u svých druhů, tam ale zjišťuje, co se stalo. Zároveň dostává nový úkol.

cz sk
27.12.2019
49 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zhrout

ikdyž bylo v celku jasné jak to dopadne, tak se mi líbí ten nářez, přináší to další lore například o Dark saberu (ne není to plasmový meč jak tu pár lidí říká), s výběrem herců nemám žádné problémy (někdo by mohl namítat rasizmus že zlého hraje černoch, ale mě do je u… hezky a nenásilně zasazení všech kravin co dnešní doba vyžaduje) postupné zjišťování kdo vlastně Mando je je naprosto super ikdyž si jeho tvář mohli nechat až do příští série, nebo ji vůbec neukazovat, doufám že se v budoucnu objeví například více loru o mandalorianech,… malá výtka funkčí zbroj bych viděl rád i jindy než jen na Mandovi a hl. postavách

1.12.2020 | 0:54:18
Lord Momin

skvělý konec první série

14.11.2020 | 2:49:34
Lord Denvil

Velmi povedený. Komu se nelíbí – ať nekouká. A ještě lepší natoči vlastní – s nekonečným spadem i překvapeními ;) …jsem zvědavý :D

30.1.2020 | 3:18:57
godzilak

Už po pěti minutách to bylo tak blbý jak poslední tři díly SW… Jak tyhle příběhy o ničem s nesmyslnou akcí a jasně nalajnovanou linkou bez překvapení a zvratů můžou bavit tolik lidí to mi hlava nebere…

24.1.2020 | 1:29:53
Jiri007

Dobré finale musim říct, Kuiila a IG-11 mi je lito jeho smrt byla velmi obětava a smutná, a bitva mezi Imperiem a lovci neměla chybu, padouši se vždycky vykecavaji a neutoči, ale jsem zvědav na další serii, co uděla Gideon a doufam že bude dalši bitva.

17.1.2020 | 18:24:08
Enaz

Hodnotím celou sérii 100% (viděno najednou). Skvělá pohádka pro dospělé a dospívající, což tato SF prostě je. Pro mne nemá cenu hodnotit, kde podle mne byl malý spád děje atd. Nejsem hnidopich;). Těším se na další sérii a doufám, že nebude horší a že nebude nudit.

9.1.2020 | 9:23:08
Limbero

Pecka:)

8.1.2020 | 18:56:12
captain

Za mě jednoznačně pecka, paráda! Kdo neviděl Abramsovi SW o nic nepřišel a kdo ano, tady si jistě spravil náladu. Jako skalní fanoušek Star Treku (Trekkie), kde na dalším místě mám Star Gate, a až potom Star Wars, musím prohlásit, že tohle se povedlo a rád se podívám na další řadu, řady, budou-li. Mando a Baby Yoda přirostli k srdíčku. „Toto je cesta.“

5.1.2020 | 19:19:08
Chilka98

Zapomeňme na novou trilogii a chvalme Mandaloriana! Poslední díl hodně nahypoval na další sérii a já ji budu určitě chtít vidět. Zkrátka pro fanouška SW je to pecka. Snad se obdobně povede připravovaný Obi-Wan Kenobi. Držím palce! This is the way.

3.1.2020 | 20:47:48
JFK031

Lepší než Vzestup Skywalkerů ;-)

2.1.2020 | 17:47:41

The Mandalorian
93/100 - 143×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Doktor Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano)

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců