The Mandalorian
92/100 - 215×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S01E08: Chapter 8: Redemption

S01E08: Chapter 8: Redemption

Hrdinové jsou obklíčeni a zjišťují, že moff Gideon má o všech informace z jejich minulosti. IG-11 zamotá celou hru, když se pokusí téměř o nemožnou záchranu svých přátel. Mandalorian hledá pomoc u svých druhů, tam ale zjišťuje, co se stalo. Zároveň dostává nový úkol.

sk
27.12.2019
49 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Taika Waititi natočil asi NEJLEPŠÍ díl první série…ale atmosféricky byli některé díly o něco lepší. Ale jinak DOST DOBRÝ ZAKONČENÍ ONE SEASON. :-) :-) :-)

31.7.2021 | 12:59:35
rezzba

Pecka,ale ty hromadné scény jsou strašný. Nikdo se nekryje,ne a be ho trefit na 3 metry. Ufff. Ovšem úvodní scéna TOP

21.2.2021 | 22:15:06
risker

„Ty se prostě chceš podívat."

13.1.2021 | 1:47:09
Zhrout

ikdyž bylo v celku jasné jak to dopadne, tak se mi líbí ten nářez, přináší to další lore například o Dark saberu (ne není to plasmový meč jak tu pár lidí říká), s výběrem herců nemám žádné problémy (někdo by mohl namítat rasizmus že zlého hraje černoch, ale mě do je u… hezky a nenásilně zasazení všech kravin co dnešní doba vyžaduje) postupné zjišťování kdo vlastně Mando je je naprosto super ikdyž si jeho tvář mohli nechat až do příští série, nebo ji vůbec neukazovat, doufám že se v budoucnu objeví například více loru o mandalorianech,… malá výtka funkčí zbroj bych viděl rád i jindy než jen na Mandovi a hl. postavách

1.12.2020 | 0:54:18
Lord Momin

skvělý konec první série

14.11.2020 | 2:49:34
Lord Denvil

Velmi povedený. Komu se nelíbí – ať nekouká. A ještě lepší natoči vlastní – s nekonečným spadem i překvapeními ;) …jsem zvědavý :D

30.1.2020 | 3:18:57
godzilak

Už po pěti minutách to bylo tak blbý jak poslední tři díly SW… Jak tyhle příběhy o ničem s nesmyslnou akcí a jasně nalajnovanou linkou bez překvapení a zvratů můžou bavit tolik lidí to mi hlava nebere…

24.1.2020 | 1:29:53
Jiri007

Dobré finale musim říct, Kuiila a IG-11 mi je lito jeho smrt byla velmi obětava a smutná, a bitva mezi Imperiem a lovci neměla chybu, padouši se vždycky vykecavaji a neutoči, ale jsem zvědav na další serii, co uděla Gideon a doufam že bude dalši bitva.

redaktor
17.1.2020 | 18:24:08
Enaz

Hodnotím celou sérii 100% (viděno najednou). Skvělá pohádka pro dospělé a dospívající, což tato SF prostě je. Pro mne nemá cenu hodnotit, kde podle mne byl malý spád děje atd. Nejsem hnidopich;). Těším se na další sérii a doufám, že nebude horší a že nebude nudit.

9.1.2020 | 9:23:08
Limbero

Pecka:)

8.1.2020 | 18:56:12

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama