The Mandalorian
92/100 - 215×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S02E03: Chapter 11: The Heiress

S02E03: Chapter 11: The Heiress

Din Djarin doráží na Mon Calamari, kde se má setkat s dalšími mandaloriany. Na ty sice narazí, ale ti úplně tak nectí staré a pradávné zvyky. Jedna z nich, Bo-Katan, je ochotná Dinovi povědět, kde se jeden zatoulaný Jedi nachází. Djarin ale musí svým novým přátelům ukořistit imperiální loď.

sk
13.11.2020
33 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Pokud se ptáš, tak odpověď už dávno znáš."

13.1.2021 | 1:48:10
Remi91

Katee výborná, načrtnutí možné akce na závěr řady, postrčení vpřed v hlavním ději a mám chuť se podívat na všechny SW animáky.

28.11.2020 | 21:59:59
mirako

@Lord-Momin wtf?? reklamní tah a 20% dolů? tomu se říká cliffhanger ty neznalče! a copak v Mandalorianovi byla někdy potitulková scéna? to není MCU…

@pizdicka amen! :D :D

Opět za dírky ve scénáři 9/10.

21.11.2020 | 19:27:47
Raiden123

Tento Diel ma nazov The Heiress,ale kludne by sa mohol volat Bo-Katan oboje by bolo spravne.Tak ako som predpokladal,Mando to ma tak s neskladanim helmy dolu a neukazovania tvare,ze iba clenovia jeho party si nedavaju helmy dolu, a ostatny mandaloriani si ukazu tvar medzi sebou ak ich nikto prave neohrozuje,to Manda prekvapilo ked si Bo-Katan dala dole helmu a ona mu trochu vysvetlila preco to tak je,on to nevedel.

Zda sa ze dalsi diel by sa mohol volat Ahsoka Tano,ak sa Mando nezdrzi cestou,tak by ju mohol stretnut,lod mu zlepili ako tak dokopy,tam,kde pristal,ale Razorcrest bude potrebovat generalnu opravu/refit,ty rybari si nedali zalezat.

Edit2-Ta postava v tmavom plasti. Ha ? To jeta jedna Mandalorianka?Nev­simol Somsi.

Edit5: Dalsi diel ma nazov The Siege,je to potvrdene.

20.11.2020 | 10:53:25
captain

Baví mě to čím dál víc. Protože paráda. A také Starbuck, buck, buck, buck!!! Ps. Jediho najdeš na planetě Caladan, nářez! Toto je cesta.

19.11.2020 | 13:31:15
Spiker

Krátký!!

18.11.2020 | 23:25:24
LMRig

To už bylo lepší, ať to drží v tomto stylu a bude to ok, ne jak první 2 díly.

16.11.2020 | 20:58:36
JFK031

Zatím nejlepší díl z celé série, Katie neboli Starbuck jako milé překvapení. Ta ženská zraje jako víno, tady se mi líbila ještě více naž v BSG. Imperiální jednotky super, sebevražda komandéra jako třešnička na dortu. Znovu opakuji, takle by měl vypadat takovýto seriál!

16.11.2020 | 17:31:06
LMDizajn

Epizóda skvelá, veľa skrytých odkazov na pôvodné Starwars a Clonewars. Kostými, scény, strelby, lietanie – perfektné. ! 204 nebude Ahsoka | 205 režiruje Dave Filoni Slečna v kapucni bola predsa tá nová mandalorianka. Katee Sackhoff je skvelá ako Bo Katan, presne takto by sa mali postavy z komixov či animovaných seriálov sa dostávať do TV. Vek je OK, viac mi vadilo, že Katee pôsobila ako pozitívna postava, usmiata. V Clone Wars pôsobila Bo Katan skôr ako pochmúrna nahnevaná postava. Samozrejme, roky ju mohli zmeniť… Snáď sa dočkáme spin off s Bo Katan! Bryce Dallas Howard by si zaslúžila spolurežírovanie spin off alebo aj filmu. V S1 režírovala epizódu 104, ktorá bola podľa mňa tiež perfektná. ! Takže Mando je ortodoxny fanatik?

16.11.2020 | 16:46:53
hacker.tom

@Raiden123 Ale vždyť to je Koska Reeves, jedna z těch tří mandalorianů.

16.11.2020 | 0:53:09

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama