The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E07: Chapter 23: The Spies

S03E07: Chapter 23: The Spies

Elia Kane kontaktuje moffa Gideona a informuje ho o situaci na Nevarru. Gideon se mezitím snaží získat nové prostředky u Stínové rady Impéria, která se pokouší vzdorovat Nové Republice. Mandaloriani se vrací na Nevarro a vymýšlí plán jak opět ovládnout planetu Mandalore.

cz sk
12.4.2023
51 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Začátek povedenej....­......po půlce verbování všelijaký MANĎAKY.....jsme se dostali k dobré AKCIČCE na konci. Gideonovi KÁMOŠI taky nebyli špatní............ :-) 84%

21.4.2023 | 20:07:23
aslavey

Myslím, že je to úplně tak akorát plný blbostí jako v Epizodě III a o hoooodně míň blbý než Epizoda VII. Takže vlastně pořád dobrý :) Je to prostě pohádka pro děti. Co si budem.

18.4.2023 | 19:45:47
František Lukeš

Za mě parádní díl a možná bych si přál, aby Grogu ukázal svojí skutečnou sílu :-)

18.4.2023 | 19:40:15
Spiker

Nebylo to tak epic jak vlastně to chtělo být, ale vzhledem k seriálovým rozpočtu to vypadalo fakt dobře. Jen ty kostýmy jsou prostě problém, že jak u trooperů, tak mandalorianů je vidět, jak se v nich blbě pohybuje.

18.4.2023 | 19:18:00
Dragon94

Plné blbostí a do očí bijících nedostatků.

16.4.2023 | 13:25:22
xube

Dosť rozporuplné. Na jednu stranu sa mi to páči, na tú druhú je to plné nezmyslov. Ako tu už niekto trefne poznamenal je to prepechované nedostatkami, ktoré niekedy hneď inokedy časom nedávajú vôbec zmysel. Tým, že je to infantilné fantasy viem veľa odpustiť. No aj napriek tomu sa neviem zbaviť pocitu, že tvorcovia nie sú jednotní a výsledok je tento epický guľáš. Už len to, že Mandaloriani obsadia krížnik impéria môže prijať len detský divák. To ako keby somálski piráti obsadili lietadlovú loď. Tie ďalšie patetické momenty a zdôrazňovanie ženských charakterov sú len čerešničkou na tejto narýchlo spatlanej tortičke.

16.4.2023 | 0:44:53
svätý.šebastián

Konečne poriadny diel, bolo aj načase :) nápad s grogum, aby mohol aspoň nejak reagovať a nielen smutne hľadieť môže byť, už to má mnoho memeciek :) koráb preživších tiež celkom fajn nápad, akurát mi není jasné, ako tam teda prežili bez kontaktu s vonkajším svetom, napada má jedine spolupráca s impériom.. takže sa dočkáme aj vesmírnej bitky na záver

15.4.2023 | 16:41:29
captain

Moff Gideon je zpět a v plné síle. No potěš koště!

15.4.2023 | 14:28:33
Rosinante2003

@caliel Vem si to tak ze i na větší nákladní lodě potřebuješ přes tisíc různých lidi na opravu ale za provozu ti stačí jen hrstka tam to je stejne pokud ty lodě nemají žádné větší škody nepotřebuji tak složitou údržbu aby tam bylo tolik lidi

15.4.2023 | 0:34:12
caliel

Tak teďka mě někdo dejte info jak to v Mandovy funguje…Manda­lorianů je málo a ne všichni jsou součástí cesty na Mandalore… Ok ale jak je možný že letěli Imperiální lodí kde je potřeba 3 tisíce lidí na loď jen pro udržbu s celkovou kapacitou přes 500 tisíc lidí a ještě měli dalších 30–40 lodí kolem…

14.4.2023 | 23:21:12

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama