The Mandalorian Carl Weathers se vrátí jako režisér, informuje nás také o natáčení

Carl Weathers se vrátí jako režisér, informuje nás také o natáčení

Carl Weathers se vrátí jako režisér, informuje nás také o natáčení

Dave Filoni a Jon Favreau jsou s Carlem Weathersem tak spokojení, že mu opět darují jednu z osmi epizod třetí řady. Weathers tak opět usedne na režisérské křeslo a pokusí se nám dokázat své filmařské kvality. A tentokrát se nebojte – natáčení je skutečně za dveřmi.

16 0
23.8.2021

Kolem natáčení třetí řady Mandaloriana panují velké tajnosti a těžko se v tom dá vyznat. Některé zdroje již tvrdily, že natáčení již dávno začalo a to i bez Pedra Pascala, jiní herci prozrazují, že brzy začne a nyní se do všeho přimíchal Carl Weathers. Ten prozradil, že natáčení začne během příštího měsíce, tedy v průběhu září 2021.

Znovu ale celé toto tvrzení musíme brát s rezervou. Carl Weathers a jeho Greef Karga se stoprocentně neobjeví ve všech epizodách třetí řady. Weathers tak dost jistě zná pouze svůj čas, kdy se má dostavit na plac, ale natáčení už může probíhat i o nějaký ten pátek dříve. Server Collider zase přišel s informací, že kamery se neroztočí dříve, dokud Deborah Chow s jejím Obi-Wanem Kenobim nedokončí natáčení v ateliéru v Los Angeles.


(Weathers se vrátí jako Greef Karga i jako režisér. Foto: Disney+)

No a proč to všechno tak trvá? Mohou za to průtahy natáčení spin-offu The Book of Boba Fett. Tam se nejelo úplně podle plánu a následně všechny další produkce musely být posunuty. Weathers dále prozradil, že tvůrci mu darovali jednu epizodu. Weathers tak opět na nasedne na režisérské křeslo. Připomínáme, že minule nám Carl naservíroval epizodu s názvem The Siege.

A na závěr malinko odbočíme. Herečka Gina Carano získává po vyhazovu od Lucasfilmu svou první roli. Zahraje si zatím v nepojmenovaném filmu, který bude zfilmován na motivy knihy White Knuckle od Erica Reda, který se postará i o scénář. Má se údajně jednat o thriller plný pomsty, takže tedy o něco, co by mohlo být Carano velice blízké vzhledem k uplynulému roku plného nešvarů.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců