The Mandalorian České titulky k epizodě The Siege

České titulky k epizodě The Siege

České titulky k epizodě The Siege

Máme pro vás české titulky ke čtvrtému dílu druhé řady s názvem The Siege. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit. O překlad se postaral @Kratos91. Příští týden se na vás budeme těšit u nového dílu seriálu The Mandalorian.

33 0
21.11.2020

Diskuze /1

Raiden123

Titule su len tak dobre ako dielko ku ktoremu patria,ale i tak je to stale mravencia praca,je vzdy fajn,ak sa najde niekto,kto ich vyrobi. Ja s anglictinou viac menej problem nemam a obcas si poradim i bez tituli,ale dielka v inych jazykoch,to uz je tazsi oriesok. Stale som rad,ze niekto nejake vyrobi,ak sa chcem podelit o zazitok zo znamimi a oni nevedia ten jazyk.

Objavenie sa Sith Trooper klonov prekvapilo,ale vsetci hovoria o Dark trooperoch,no medzi nimi je dost velky rozdiel,Dark Trooperi vetsinou boli mrtvi kloni s dob klonovych vojen,alebo zomierajuci vysluzily vojaci s mnohymi vyznamenaniami v boji s ktorych pouzili vetsinou len mozog [Hnusna predstava,Uf./a zvysok bol stroj,ktory pocuval rozkazy bez otazok.Kdezto Sith Trooperi boli zive bytosti,casto konvertovani jedi,s vymytou myslou a zlomenou vuolou odporovat rozkazom,alebo bytosti citlive na silu,casto i kloni.

21.11.2020 | 14:54:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců