The Mandalorian Din Djarin by se měl objevit i v seriálu The Book of Boba Fett

Din Djarin by se měl objevit i v seriálu The Book of Boba Fett

Din Djarin by se měl objevit i v seriálu The Book of Boba Fett

Rok 2021 bohužel bude ve znamení pouze jednoho hraného seriálu, a to The Book of Boba Fett, kterého se dočkáme letos v prosinci. Vystřídá tak klasického Mandaloriana, který dorazí až v roce 2022. Zoufat ale nemusíme, Djarina totiž uvidíme i v novém seriálu.

25 0
9.4.2021

Nic, jak už bývá zvykem, nebylo oficiálně potvrzeno. Nicméně server Cinelinx přišel s poměrně zajímavou informací. Údajně má několik zdrojů přímo uvnitř studia Disney, které tvrdí, že se náš Din Djarin objeví v seriálu The Book of Boba Fett. A pochopitelně nemluvíme pouze o postavě Mandaloriana, ale taktéž o herci Pedru Pascalovi, který s rolí rozhodně nekončí.

Produkce seriálu The Book of Boba Fett je téměř u konce. Z natáčení pochopitelně nemáme žádné fotografie, protože studio Disney si dává na případné úniky informací veliký pozor. Navíc drtivá většina scén se točí v interiérech, kam se slídiví novináři a fotografové zkrátka nedostanou. Minulý rok jsme ale i tak dostali pořádnou vlnu informací o druhé řadě Mandaloriana. A nakonec většina úniků byla pravdivých.


(Budou z nich nakonec kámoši jak hrom? Foto: Disney+)

Uvidíme, jak to bude tady. Kdyby se nakonec zpráva potvrdila, zřejmě asi nikoho nepřekvapí, že by se Djarin v seriálu objevil. Postavy spolu během druhé řady strávily určitý čas, seriál je zasazen do stejného časového období a nějaká námezdní prácička by se Djarinovi od nového krále podsvětí přece jenom hodila. O seriálu The Book of Boba Fett toho zatím moc nevíme. Určitě se znovu objeví Temuera Morrison a Ming-Na Wen v rolích Boby Fetta a Fennec Shand.

Dále se pouze spekuluje, jak bude seriál koncipován. Některé zdroje (také neověřené) tvrdí, že se dočkáme několika zajímavých milníků z Bobova života, ale toto opět nebylo potvrzeno. Za seriálem opět stojí Jon Favreau a Dave Filoni. Tentokrát jim vypomůže i vášnivý fanoušek Boby Fetta Robert Rodriguez, který je režisérsky zodpovědný za epizodu The Tragedy, kde se Fett předvedl v plné parádě.

Uvítali byste Djarina i v tomto připravovaném seriálu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Fat Tony

Yeah? Good :)

10.4.2021 | 5:25:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců