The Mandalorian Do seriálu má zamířit Boba Fett a zahraje si ho Temuera Morrison

Do seriálu má zamířit Boba Fett a zahraje si ho Temuera Morrison

Do seriálu má zamířit Boba Fett a zahraje si ho Temuera Morrison

Nejenže Mandalorian bude hledat jedie a potká Ahsoku, ale v průběhu své poutě narazí i na jednoho z nejslavnějších námezdních lovců. Boba Fett se údajně má objevit ve druhé řadě a zahraje si ho Temuera Morrison. Přivádí nás to ovšem k otázce – neobjevil se Boba už v první řadě?

29 0
9.5.2020

Tak toto je opravdu nečekaná zpráva, nicméně znovu musíme zdůraznit, že nepřišla od Lucasfilmu či od Disneyho. Na druhou stranu všechny renomované zahraniční weby tuto zprávu taktéž přinesly, takže to můžeme brát skoro jako hotovou věc. Podobné je to s Ahsokou Tano, o jejímž výskytu v seriálu The Mandalorian ví snad každý a počítá s tím, ale studio Disney se k tomu oficiálně zatím nevyjádřilo.

Nyní ale zpět k dnešní novince. Ve druhé řadě se má údajně objevit Boba Fett, který samozřejmě přežil a dostal se z úst mocného Sarlacca. Nyní se má vrátit a má ho ztvárnit Temuera Morrison, kterého si můžeme pamatovat jako námezdního lovce Jango Fetta v Epizodě II a v Epizodě III znovu propůjčil svou tvář všem klonovým vojákům. Nyní je Boba o dost starší, a tak tvůrci povolali Morrisona do akce, i když je trošku škoda, že si roli nezopakuje Daniel Logan, který hrál malého Bobu v Epizodě II.


(Morrison se vrátí do role po téměř patnácti letech. Foto: Disney)

Když se nad tím tak zamyslíme, možná by Loganovo obsazení dávalo větší smysl, protože Fett by neměl být tak starý jako je Morrison (Boba je klon, který nemá rychle stárnout). To nás samozřejmě přivádí k druhé otázce – bude vůbec Temuera Morrison hrát Bobu Fetta? Poslední zdroje hlásí, že Morrison bude mít dvě role. Koho by ještě mohl hrát? Nabízí se rozhodně kapitán Rex, který bojoval v bitvě o Endor, přežil události Epizody VI, a tak by se nabízelo, aby se v seriálu objevil.

Navíc má velice silné pouto s Ahsokou, která se má v seriálu objevit. Jejich společný výskyt by tak ještě podtrhával jejich krásný vztah ze seriálu The Clone Wars. Ještě při vysílání první řady jsme spekulovali, že záhadná postava nad zdánlivě mrtvým tělem Fennec Shand byl právě Fett. Nyní si to myslíme ještě víc. Je klidně možné, že Boba se už nějakou dobu kolem našeho Mandaloriana potuluje a možná ani o tom nevíme (podívejte se znovu pořádně na pilotní epizodu, ve které se někdo hned v první scéně v baru prochází v podobné zbroji jako má Fett).

Co říkáte na tuto novinku? Jste rádi, že se objeví další známá postava? A není zvláštní, že tyto novinky jsou k dispozici až nyní, když se již dávno skončilo s natáčením druhé řady?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

dovahkiin

Podle mě naopak dává smysl že by ho hrál Morrison kvůli té podobnosti. Boba jako dítě měl vyrůst do podoby Morrisona, u Logana jako dítěte tehdy bylo samozřejmě ještě možné předstírat že bude jako Jango jednou vypadat, což už v současnosti nelze. Spíš teda jestli v Rebels vypadal Rex tak na 60–70 podle bílých vousů, tak tady už bude s chodítkem ne?

#6 Lee_CZ_
9.5.2020 | 22:22:21
WolverineCzE

ještě Darth Maul Sam Witwer :D

#4 Bilajz
10.5.2020 | 9:02:57
Wolfinator1

Já říkám, že super jak Bobu tak klidně Rexe sem s nima. Bobbu třeba s vlasy černými oholeného a Rexe plešku s bílími vousy s přidělanými vráskami , ať vypadá starší :D. No každopádně když bude ještě Ashoka tak 2. serie bude sakra bombastická :D

#6 Lee_CZ_
10.5.2020 | 14:33:20
Bilajz

#2 WolverineCzE: Maul je v té době už dávno mrtvý.

10.5.2020 | 19:48:32
Railbot

Navíc Maula hraje a bude hrát vždy Ray Park. Jen předabovaný. Nevěřím tomu, že ho k SW přivedli zpět jen kvůli cameu v Solovi. Jistě měl hrát hlavní roli ve dvojce, která nikdy nebude, ale dobře si umím představit minisérii.

10.5.2020 | 23:16:53
Lee_CZ_

#1 dovahkiin: No sice jsem stále zastáncem toho, že Boba je stále mrtvej a pro jeho návrat chci fakt dobré vysvětlení, protože aby jen tak vylezl z huby Sarlacca se mi prostě nelíbí. Ale aby jsem řekl to hlavní, tak Boba se „narodil“ 32 BBY a mandalorián se pohybuje někde v rozmezí 9 ABY, takže v té době by boba měl mít něco kolem 41 let, nezapomínej, že Jango chtěl neupravený klon sebe sama, bez těch růstových úprav, takže vyrůstal normální rychlostí.

#3 Wolfinator1: Myslím, že Rex už by mohl být maximálně fakt jako staříček o hůlce jako poradce. Kloni měli zrychlený růst, proto v Rebelech a bitvě o Yavin vypadal jako stařík, ikdyž by mu mělo být něco kolem 30, když se „narodil“ 32 BBY. Dle mého mají tak dvojnásobně rychlejší růst, takže v mandalorianovi by mohl mít jako Boba kolem 41 let, ale díky rychlejšímu růstu by mohl mít 80.

#7 dovahkiin
11.5.2020 | 1:41:52
dovahkiin

#6 Lee_CZ_: Mně také zrovna nevoní že ho obživují. Sice to tak bylo i v původním kánonu a celkově mi vždy přišel jeho „konec“ v Sarlaccovi jako smutný, vzhledem k jeho reputaci, na druhé straně by to ukazovalo fakt že můžeš být jakkoliv velké eso a může zemřít nesmyslně trapně. Ale chci tím říct že se v zásadě nic nezmění oproti Legends, co mi nevadilo tak moc tam, nemůže mi vadit ani v nýnějším kánonu. A nevím proč ten věk, já o věku vůbec nemluvil (tedy mluvil ale až u Rexe, který stárnul rychle jako všichni kloni), jen o fyzické podobnosti, kterou bude mít logicky větší postavě Janga ten kdo ho hrál, než ten kdo hrál jeho syna ale dnes si nejsou podobní skoro vůbec.

11.5.2020 | 19:36:31
WILLIAM_MOINSPIELD

Už se moc těším!!!!!!! :-D Teď po konci clone wars jsem zase plnej Star Wars feelingu…

13.5.2020 | 11:03:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců