The Mandalorian Jak budou nejspíše znít názvy epizod druhé řady a co znamenají?

Jak budou nejspíše znít názvy epizod druhé řady a co znamenají?

Jak budou nejspíše znít názvy epizod druhé řady a co znamenají?

Už se pomalu začíná pracovat na řadě třetí, ale my toho moc nevíme ani o té druhé. Pravidelně vám přinášíme novinky, nyní to vypadá, že unikly názvy epizod, ze kterých lze leccos vypozorovat. Pojďme si tedy pěkně rozebrat, co dané názvy dílů mohou či nemusí znamenat.

10 0
28.4.2020

Druhá série by měla dorazit podle plánu na podzim 2020. Nyní unikly názvy epizod druhé řady seriálu The Mandalorian, nejde ovšem o oficiální zdroj, takže je berte s rezervou. Jelikož se ale už v minulosti zdroj pochlubil poměrně spolehlivými informacemi, nějakou hodnotu tomu přikládat lze. Níže se můžete podívat na originální názvy včetně našeho překladu:

Chapter One: The Search (Kapitola první: Hledání)


Chapter Two: The Confrontation (Kapitola druhá: Konfrontace)

Chapter Three: The Bounty (Kapitola třetí: Odměna)

Chapter Four: The Republic (Kapitola čtvrtá: Republika)

Chapter Five: The Loyalist (Kapitola pátá: Loajalista)

Chapter Six: The Sorcerer (Kapitola sedmá: Čaroděj)

Chapter Seven: The Return (Kapitola sedmá: Návrat)

Chapter Eight: The Empire (Kapitola osmá: Impérium)

(Jakou roli sehraje v příběhu Ahsoka v podání Rosario Dawson?

Pokud jsou názvy pravdivé, co z nich můžeme vyčíst? Začátek sezóny zřejmě bude věnován hledání domova Baby Yody či někoho, kdo by mu pomohl porozumět Síle. Tu pravou osobu by mohl Mandalorian potkat již ve druhé epizodě, která nese název Konfrontace. Objeví se Ahsoka Tano již v této epizodě? Třetí díl vypadá na klasickou jednorázovku, kdy někdo půjde Mandovi po krku či si on sám připomene své zaměstnání (námezdní lovec Mansfield se určitě hlásí o slovo).

Novou Republiku jsme zatím pořádně nepoznali ani v sequelové trilogii a bylo by fajn, kdybychom se alespoň nějakých náznaků dočkali alespoň tady. A podle názvů to v tuto chvíli vypadá, že to klapne. Název páté a šesté epizody na nás dělá dojem, že se bude jednat o jednorázové díly s uzavřeným příběhem. Naopak v té sedmé by se mohl vrátit do hry Gideon a ve finále by se mohl pořádně utrhnout ze řetězu se zbytkem svého padlého Impéria.

Čeká nás opět osm epizod a pokud jsou názvy pravdivé, hlavní příběh se bude řešit především na začátku a na konci řady, prostředek řady (alespoň podle našeho pozorování) vypadá na jednorázové epizody, kdy se třeba potkáme s nějakými známými postavami nebo narazíme na známé elementy ze světa Star Wars. Asi tak, jak tomu bylo v první řadě. O dalších novinkách vás budeme brzy informovat.

A co za jednotlivými názvy vidíte vy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

the Grand Inquisitor

A já bych typl Ahsoku v Chapter Six: The Sorcerer. Neboť uživatelé síly byli některými označování za čaroděje (bylo by hezké, kdybychom viděli i hrané sestry noci(opravdové čarodějnice))

28.4.2020 | 16:49:05
JK

Já se těším na Michaela Biehna ;)

28.4.2020 | 18:36:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců