The Mandalorian Jak velkou roli by měla mít Ahsoka Tano v seriálu The Mandalorian?

Jak velkou roli by měla mít Ahsoka Tano v seriálu The Mandalorian?

Jak velkou roli by měla mít Ahsoka Tano v seriálu The Mandalorian?

Zatímco první řada se zaměřovala na nové postavy, ta druhá představí i staré známé. Jedním z největších lákadel je bezesporu Ahsoka Tano vyloučená z řádu jediů. Jenže v jak velké míře máme Ahsoku očekávat? Bude se jednat jen o povinný štěk, nebo bude její role větší?

16 0
23.6.2020

Protože oficiální zdroje mlčí již celé dva měsíce, tak alespoň v tuto chvíli se musíme spolehnout na neoficiální zprávy, které přišly s tím, že ve druhé sérii se můžeme těšit na Ahsoku Tano, kterou ztvární herečka Rosario Dawson, která o roli projevila zájem již před více jak dvěma lety. Nyní tedy otázka zní, v jakém rozsahu se Ahsoka objeví (pokud se tedy vůbec objeví a nejedná se o velkou novinářskou kachnu).

Pokud jsme si něco z první série seriálu The Mandalorian odnesli, tak to jistě bylo to, že celá řada postav se objevila třeba jen na jednu epizodu. I předem avizované postavy (prezentované na plakátech) nakonec dostaly poměrně málo prostoru. Nabízí se tedy otázka, zda se s něčím podobným nesetkáme i v případě Ahsoky. A její zapojení nebude jen krátkým cameem či návštěvou na jeden díl a následně se celá druhá řada bude soustředit na zcela jiný příběh.


(Rosario Dawson by si Ahsoku ráda zahrála, ještě ale sama nic nepotvrdila. Foto: Disney)

Podle posledních zpráv by to tak být nemělo. Ahsoka Tano sehraje ve druhé řadě opravdu důležitou roli a máme se na ni těšit ve více epizodách. Postava by měla tedy sehrát velkou úlohu a svůj světelný meč (nebo má stále dva?) by měla ukázat. Alespoň tak zní poslední zprávy. Znovu připomínáme, že Lucasfilm a ani sama herečka se v posledních dvou měsících k Ahsoce nijak nevyjadřovali.

Dále se spekuluje, že nový televizní seriál bude zaměřený právě na Ahsoku. Zatím víme to, že jej bude mít na starosti Leslye Headland (Russian Doll). Ta má přivést na svět seriál, kde hlavní postavu ztvární žena. A krásně by se nabízelo, kdyby jí nebyl nikdo jiný než naše Ahsoka. Nesmíme také zapomínat, že se již delší dobu hovoří o sequelu animovaného seriálu Star Wars: Rebels. Dost možná jde o jeden a ten samý projekt.

Je dobře, že by měla mít Ahsoka důležitou roli v příběhu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /9

dvl

Dúfam, že seriál o Ahsoke nebude masť na starosti Leslye Headland a to z niekoľkých dôvodov:

  1. Najala ju Kathleen Kenedy, ktorá má podľa zmluvy v Lucasfilme natočiť jeden seriál, kde bude mať kreatívnu kontrolu. Od zvyšnej kreatívnej kontroly ju CEO Disney odstavil – podľa zvestí chcela Headland natočiť seriál o ženských hrdinkách a natlačiť tam feministické s..čky a pri tom nerešpektovať kánon SW – údajne na popud Jona Favreau musela byť umravnená – a jej nápady mali byť značne skorigované.
  2. Ahsoka je dieťa Filoniho, ktorý je v rámci malej studenej vojny v Lucasfilme v partii s Favreaom a Lucasom, ktorí majú ambíciu prevziať kreatívnu kontrolu – pochybujem, že by postavu, ktorú vytvoril by len tak prenechal osobe, ktorá rozdeľuje a nasiera fandom SW a jej najatej režisérke.
23.6.2020 | 18:07:22
DiceCze

Rosario Dawson ne! Prosím! :(

#3 azoxid
24.6.2020 | 6:32:29
azoxid

#2 DiceCze: Taky jí tam strašně nechci.. :-D

#4 DiceCze
24.6.2020 | 8:25:00
DiceCze

#3 azoxid: Je to hrozná herečka a když vidím ten fan pic v náhledovce, tak se mi chce upřímně zvracet. Katastrofa, jestli tu roli tahle neherečka opravdu dostane… :(

#5 azoxid
24.6.2020 | 10:20:31
azoxid

#4 DiceCze: No já zírám. Zjevně nás je víc, co jí nemůžou absolutně vystát.

24.6.2020 | 20:03:59
LMDizajn

Herečka sice vyzera v pohode a podla mna by jej to aj mohlo pasovat a určite si Filoni postraži, aby mu nezničila jeho dieťa. Otázne ale je, keďže Rosario je možno už viac aktivistka ako herečka, či to nebude mať vplyv aj na osobu Ahsoky v TV. Snád nie. Inak, kvôli tomuto mám radšej animované seriály a filmy. Pretože človek si niekde vypočuje herca a jeho názory a je po postave…

#9 rhobos
24.6.2020 | 20:05:31
zabijakptak

Zoe Saldana by byla ideální.. ta už má s barevnými mimozemšťankami mnoho zkušeností :D

#9 rhobos
25.6.2020 | 0:00:01
Fat Tony

Mne asi ako jedinemu Rosario Dawson nevadi :D Ale uznavam, ze Zoe Saldana hrala Gamoru slusne.

25.6.2020 | 15:52:04
rhobos

#7 zabijakptak: To zní skvěle :D škoda…

#6 LMDizajn: souhlas, s herectvím si ji už moc nespojuji :)

26.6.2020 | 0:06:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců