The Mandalorian Ještě před třetí řadou by se měla za pár týdnů natáčet minisérie o Bobu Fettovi, je to vůbec reálné?

Ještě před třetí řadou by se měla za pár týdnů natáčet minisérie o Bobu Fettovi, je to vůbec reálné?

Ještě před třetí řadou by se měla za pár týdnů natáčet minisérie o Bobu Fettovi, je to vůbec reálné?

Renomovaný server Deadline přišel s náhlou zprávou, že studio Disney chystá minisérii s Bobou Fettem, která je v přípravě již několik měsíců, ale podařilo se to před zvídavými novináři ututlat. A podle deníku by natáčení dokonce mělo začít již příští týden. Je to pravda?

23 1
7.11.2020

Deadline je bezesporu jeden z nejdůvěryhod­nějších zdrojů a několikrát již přišel s informacemi, které se nakonec ukázaly jako reálné. Dnes je to ovšem trochu silná káva, tak uvidíme, co na tom bude pravdy. Studio Disney již údajně několik měsíců pracuje na minisérii s Bobou Fettem, kterého opět ztvární herec Temuera Morrison, kterého jsme mohli vidět již v prvním díle druhé řady našeho seriálu s názvem The Marshal.

Pakliže se jedná o minisérii, měli bychom se dočkat pouze jedné řady. Podle posledních informací se tato série má natáčet ještě před třetí řadou Mandaloriana. Ostatně Jon Favreau již dopředu hlásil, že natáčení by mohlo začít někdy na konci tohoto roku a pandemie spojená s nemocí Covid-19 ho nijak neovlivní. Podle všeho by ale ještě před tímto natáčením měl dostat prostor právě Boba.


(Boba je nejznámějším námezdním lovcem, i když se ve filmech jen mihl. Foto: Disney)

Počítá se, že by se mohlo začít již příští týden a natáčení by trvalo zhruba do prosince. Podle našich výpočtů by šlo skutečně o jednorázovku, kdy by tvůrci stihli natočit snad jen tři čtyři epizody, pokud už nemají natočeno něco dopředu. Server Deadline dále uvádí, že potenciální spin-off s Carou Dune a Bo-Katan rozhodně není na pořadu dne a nic takového se aktuálně u Disneyho nechystá.

Produkce třetí řady Mandaloriana údajně běží již několik měsíců a podle určitých zdrojů se k obsazení přidala herečka Sophie Thatcher (Prospect, Chicago Med). A proč se tak spěchá s natáčením Bobovy série? Podle všeho studio Disney stojí o to, aby tato minisérie měla premiéru ještě před třetí řadou Mandaloriana, tedy zhruba někdy na jaře či v létě 2021. Dnes je opět den plný spekulací, tak uvidíme, které z těchto zpráv se nakonec vyplní.

Zasloužil by si Boba Fett svou minisérii, nebo mu to více svědčí v našem seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2), Deadline.com

Diskuze /11

Wolfinator1

Co by ne pár dílů svých by si Boba zasloužil ( uvidíme teda ještě jakou bude mít roli v Mandalorianovi ). Hlavně ať to drží kvality nastavené Mandem a bude to v poho. Ale zas každá postava by svou serii mít nemusela, chce to ještě rozhodně Ahsoku a toho Obiwana ti musí být , ale bez Cary Dune, Bo-Katan či připravovaného Cassiana Andora bych se obešel .

#4 DarthRevan
7.11.2020 | 11:32:07
AuroN

Tohle já prostě nikdy nepochopim. Koho zajímá Boba Fett? Postava, která byla ve filmu sotva pět minut, reálně nic moc nepředvedl. V CW taky žádná sláva. Mají postavy jako Darth Bane, Darth Plagueis… a oni furt budou řešit Bobu Fetta. Nechápu.

#3 DarthRevan #5 Big_Boss #6 -Skinner-
7.11.2020 | 14:37:35
DarthRevan

#2 AuroN: Taky jsem ten hype dřív nechápal, ovšem v EU je to neskutečně propracovanej charakter… Pokud se budou zčásti držet těchhle linek i u Disneyho, rozhodně to nebude na škodu…

#8 dovahkiin
webmaster
7.11.2020 | 15:34:07
DarthRevan

#1 Wolfinator1: Tak Andora dělá Gilroy, toho bych se asi nebál. Špionážní SW zní celkem fajn. Ale jinak souhlas, další sólovky nejsou třeba.

webmaster
7.11.2020 | 15:35:04
Big_Boss

#2 AuroN: Líp bych to asi neřekl :)

7.11.2020 | 17:20:07
-Skinner-

#2 AuroN: Pretože je to jedna z najobľúbenejších postáv zo SW universa.

7.11.2020 | 19:09:17
DC Expert

Já ani nevím kdo to je tak je mi to jedno!

8.11.2020 | 9:50:13
dovahkiin

#3 DarthRevan: Nikdy mi moc propracovaný nepřipadal, respektive se z něj snažila udělat něco víc Karen Traviss což pak působilo komicky v sériích kterou psali třeba 3 autoři dohromady a jen ona na něj dávala až nesmyslný důraz.

#9 DarthRevan
8.11.2020 | 16:29:22
DarthRevan

#8 dovahkiin: Heleď, mně se třeba líbí to, co dělal za Vongů a potom v Legacy, ale tak chápu, že to nemusí bavit každýho…

#10 tom99 #11 dovahkiin
webmaster
8.11.2020 | 17:49:28
tom99

#9 DarthRevan: Už se těším, až takto budou naše děti mluvit o Phasmě, která byla ve filmech taky tragická, ale třeba dostane nějaký zajímavější background později. Vlastně je úsměvné, jak má stejnou „pozici“ jako Boba. Ve filmech byla úplně minimálně… přesto její jméno zná každý.

webmaster
8.11.2020 | 21:15:45
dovahkiin

#9 DarthRevan: Myslíš Legacy, tedy třeba i Fate of the Jedi, nebo zkracuješ Legacy of the force což je jen část toho co se nazývá Legyc? Ale práve v Legacy of the force byly ty „prostřední“ části, tedy druhá, pátá a osmá až neuvěřitelně točený okolo něj, beskaru a letounů z něj a v těch ostatních knížkách to vše vždy jen bylo zmíněno aby se neřeklo v podstatě v rámci porovnání. Mně osobně Vongové přijdou jako nejhorší série star wars ale Legacy celé jsem měl rád, jen ne knihy od Travissové.

8.11.2020 | 22:23:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců