The Mandalorian Lucasfilm údajně vyvíjí celou řadu propojených seriálů, které vzejdou z Mandaloriana

Lucasfilm údajně vyvíjí celou řadu propojených seriálů, které vzejdou z Mandaloriana

Lucasfilm údajně vyvíjí celou řadu propojených seriálů, které vzejdou z Mandaloriana

Zvěsti a opět zvěsti. To je to, co v posledních měsících neustále řešíme. Nicméně právě ty se ukázaly jako pravdivé v případě Epizody IX, takže možná i proto nyní téměř všechny internetové portály považují nové spekulace za poměrně spolehlivé. Co všechno tedy Lucasfilm vyvíjí?

15 1
26.6.2020

Seriál The Mandalorian se prozatím povedl. První řada sklidila úspěchy a od druhé jsou již velká očekávaní vzhledem k avizovaným zprávám, které sice nebyly potvrzeny, nicméně asi by byli všichni překvapení, kdyby se Ahsoka a spol. v seriálu neobjevili. Nyní víme, že Lucasfilm se chce soustředit na seriálovou tvorbu namísto té filmové. A těch rozjetých projektů údajně není málo.

S další zprávou přišel deník LRMOnline, který tvrdí, že nás čeká celá řada propojených seriálů, jejichž středobodem bude právě The Mandalorian, kde se zřejmě mají postavy představit/ukázat a následně se přesunout do své vlastní show. Alespoň to tvrdí nejnovější zvěsti.


(Pokud se zprávy vyplní, toto obsazení se již zanedlouho výrazně rozroste. Foto: Disney)

A jakých seriálů se údajně máme dočkat? Již delší dobu se hovoří o tom, že Ahsoka Tano dostane svůj vlastní seriál. Ten by údajně mohla mít na starosti Leslye Headland. Ahsoka má taktéž hrát důležitou úlohu ve druhé řadě našeho seriálu. Nicméně to není vše. Svůj seriál mají dostat i odpadlík Ezra Bridger a Thrawn, kteří zmizeli neznámo kam v závěrečné epizodě Rebels.

V našem seriálu se má také objevit Boba Fett. A nyní se prý plánuje i samostatný seriál o nejznámějším námezdním lovci. O něm se kdysi plánoval již celovečerní film pod taktovkou Joshe Tranka, který byl ale následně zrušen. Nyní má Fett dostat svůj seriál. Upřímně se této zprávě těžko věří. Boba je bezesporu oblíbený, ale chce mít studio seriál o Mandalorianovi a zároveň o Bobovi, postavách s tak podobným vzhledem?

Aby toho nebylo málo, Lucasfilm údajně vyrábí ještě jeden seriál, který bude propojený s Mandalorianem, ale aktuálně se o něm nic bližšího neví. Těch zvěstí a spekulací je v poslední době opravdu hodně, takže berte všechny zprávy s patřičnou rezervou. Fanoušci Star Wars jsou poměrně nároční a když se začnou na něco těšit, je následné zklamání o to větší a horší.

Věříte zprávám z posledních dnů, nebo to již vypadá, že si z nás někdo střílí?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /14

Fat Tony

Mám z toho zmiešané pocity…

#2 Michael99
26.6.2020 | 19:30:33
26.6.2020 | 19:33:25
Michael99

Já bych byl rád, kdyby se jim to povedlo, podobně jako u Marvelu, kde každý film byl bombastický, fakt rád, ale leč nevím, jeto takové nejisté…

26.6.2020 | 19:35:51
Edvin

Tohle bude zase průser…

Ačkoliv to nikdo nečekal (koho by měl zajímat nějaký bezmený lovec odměn ve světě, kde je síla a světelné meče?) tak měl Mandalorian obrovský úspěch. Místo toho aby to brali pomalu a zkoušeli co všechno se divákům líbí, tak raději rozjedou X projektů najednou. Víc než určitě jich většina vyhoří hned po první sérii. Jenže oni prostě musí vydojit úplně do sucha každou značku a postavu, jen co se ukáže alespoň trochu úspěšná…

26.6.2020 | 20:16:49
Edvin

Jo a ještě k tomu: „Pokud se zprávy vyplní, toto obsazení se již zanedlouho výrazně rozroste.“

Tohle už zabilo spoustu seriálů… Já věřím, že Mandalorian byl úspěšný, právě proto, že jsme celý seriál sledovali jenom jeho osud. Bylo tam sice i pár vedlejších postav, ale ty navazovaly na jeho příběh, nesledovali jsme jejich příběh. Pokud se tam objeví 10 nových hlavních postav a víc než polovinu každého dílu budeme zase řešit kdo s kým spí (kašel Arrow kašel Flash), tak seriál přijde o to, co se na něm lidem nejvíc líbilo.

#6 dovahkiin
26.6.2020 | 20:25:07
dovahkiin

#5 Edvin: Já si to ideálně představuji tak že se tyhle známe postavy ukáží třeba jen v jednom díle. Dejme tomu kdyby se Ahsoka objevila ve více aby pořešila „baby Yodu“, ale souhlasím s tím že spousta nových hlavních postav by byla dost k hovnu. Ale jeden díl kde nakoukne přeceňovaný Boba? Super, a pak aŤ maže pryč nebo do vlastního seriálu, ať z toho nedělají show o už známých postavách. Ale s nějakými dejme tomu chvilkami nemám problém.

26.6.2020 | 20:33:25
Konor123

nemeli by nahodou pristi rok odstartovat novy vesmir?? konkretne High Republic? :D zas ocividne nevi co driv :D

27.6.2020 | 9:42:23
Balerion

Same drby, zda se mi to az moc hezka pohadka, staci ze se az tak nepovode Mando 2 podle dokonalych predstav fanousku a vsechno pude rychle do kopru. Pitomi fanousci zabili SW celoveceraky, klidne to muze byt i ze serialy, pak jim znovu podekujeme.

#9 Edvin
27.6.2020 | 10:24:01
Edvin

#8 Balerion: SW celoveceraky nezabili fanoušci, ale disney a jejich SJW a feminaci propaganda + neschopní režiséři a scénáristi. Upřímně, já jsem docela rád, že v dohledné době nevznikne víc podobných paskvilů. Ještě jedna taková úděsná trilogie a po SW už neštěkne ani pes.

#10 Balerion
27.6.2020 | 16:02:13
Balerion

#9 Edvin: Mel jsem na mysli Sola a dalsi co se mohli natocit, klasicke epizody uz „museli“ dotocit a take dotocili, o tech se nebavim. A btw JJ.Abrams mi zrovna neprijde jako neschopny reziser.

#11 Edvin
27.6.2020 | 18:50:49
Edvin

#10 Balerion: Záleží na vkusu. Režisér má právo kecat úplně do všeho a slyšel jsem že Jar Jar Abramsovi dal Disney naprosto volnou ruku v tom, dělat si s tím filmem cokoliv si zamane. Výsledek byl (dle mého) dost tragický. Mnohel lepší volba by byl někdo, u koho víte co čekat (Abrams je známý pouze svými přehnanými odlesky a přesvětlenými záběry [nově taky jako člověk co pomohl zavraždit SW filmy]). Kdyby to třeba dostal Tarantino, tak bychom alespoň měli více soubojů se světelnými meči a měly by 100× lepší choreografii. Rovněž by nezanechávaly drobné rány, ale skutečně by sekaly končetiny, tak jak by měly. Myslím že by to byl pro SW dobrý režisér.

27.6.2020 | 23:24:38
OpiceLesni

No jsem zvědav. Zrovna jsem dokončil clone wars a Rebels. Za mne tedy oba seriály povedenější jak 7,8,9… Ač mi grupa kolem Ezry zprvu nesedla, tak mi nakonec přirostli k srdci. Seriál po Rebels, kde Sabine a ashoka hledají Ezru může být super. Boba mě moc neláká. Za mne by měli zkusit jít chloupek zpět a zkusit seriál z dob old republic. Třeba seriál o revanovi by byl mega. Jeho promenu, souboj s malakem atd… Myslím, že tím by potěšili daleko větší část publika, než Bobou. Zároveň pro mnohé, kdo old republic neznají, to bude vnesení nových postav do sw světa :)

28.6.2020 | 15:49:59
Railbot

Nevěřím, že to mají promyšlené jako MCU. Zni mi to spíš jako hurá akce od WB, kde přehazují filmy vidlemi, aby to ve finále vše škrtli a nechali natočit Birds of Prey. A tak moc bych si přál, aby SW našlo svůj recept na úspěšnou existenci. Po nové trilogii se to bude ale napravovat dlouho.

#14 Edvin
28.6.2020 | 21:05:03
Edvin

#13 Railbot: Docela dobrý popis současného stavu :-) „Rozjedeme 20 nových projektů, však ony se 2 nebo 3 nakonec uchytí.“ Problém je v tom, že hodně lidí už ztratilo víru ve SW a další Céčkové projekty odženou ještě více skalních fanoušků. Právě teď by se měli soustředit na kvalitu a né kvantitu.

29.6.2020 | 2:37:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců