The Mandalorian Mandalorian stále čeká na střídačce, třetí řada se ještě ani nezačala natáčet

Mandalorian stále čeká na střídačce, třetí řada se ještě ani nezačala natáčet

Mandalorian stále čeká na střídačce, třetí řada se ještě ani nezačala natáčet

Seriál The Mandalorian se po dvou řadách stal velkým hitem. Člověk by si myslel, že se studio pokusí doručit třetí řadu co nejdříve. Přednost ovšem dostaly jiné projekty, a i proto se produkce našeho seriálu neustále odsouvá. Navíc Pedro Pascal má závazky u jiného projektu, na který se brzy vrhne.

6 21
10.6.2021

Máme tu začátek šestého měsíce v roce a stále se nezačala natáčet třetí řada seriálu The Mandalorian. Je pravda, že studio Disney má aktuálně trochu plnější kalendář, přesto vše nejde podle plánů tak, jak má. A vlastně může být ještě hůř. V prosinci 2020 bylo oznámeno hned několik nových seriálů ze Star Wars světa, a tak mají tvůrci co dělat, jelikož se všichni střídají o jednu a tu samou technologii (prstenec LCD monitorů tvořící umělé pozadí).

Na konci roku 2020 se přesto začal natáčet seriál The Book of Boba Fett, který bude mít premiéru v prosinci 2021. Kupodivu jsme se nedočkali moc zákulisních informací. Zdá se, že si studio po zkušenostech z minulého roku, kdy spousta informací unikla, nyní dává pozor. Aktuálně se teď natáčí seriál Obi-Wan Kenobi, který je zhruba v polovině tohoto procesu.


(Na place se někdy potulují i dva Mandaloriani. Foto: Disney+)

Jenže jak to mělo být s Mandalorianem? Produkce měla začít v dubnu, ale údajně nezačala. To nyní potvrdil i herec Pedro Pascal. Aktuálně nevíme, zda se čeká, až se dotočí Kenobi, nebo natáčení čelí jiným problémům, o kterých nevíme. To ovšem ale není jediný průšvih. Pedro Pascal je již upsaný projektu The Last of Us, kde se preprodukce pomalu rozjíždí, takže jakékoliv posouvání natáčení Mandaloriana může pro seriál znamenat ještě větší odklad.

Jak už jsme zmínili – na konci roku se ještě dočkáme seriálu s Bobou Fettem, následně by měli navazovat Andor a Obi-Wan Kenobi. Oba projekty by měly dorazit v první polovině roku 2022, ale nic není oficiálně potvrzené. Pak měl přijít na řadu náš slavný Mandalorian, což asi i tak bude, ale nyní to spíše vidíme na konec roku 2022. Ostatní seriály jsou v tuto chvíli v nedohlednu, například práce na show Rangers of the New Republic byly aktuálně úplně pozastaveny.

Kdy se podle vás seriálu opět dočkáme?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

RagnarokCzD

Disney si neumí podojit svoji nejlepší krávu …

#5 mirako
10.6.2021 | 19:38:05
RagnarokCzD

Pardon vždycky zapomenu že tady enter neudělá další řádek … Jen jsem chtěl říct že kdyby mi tohle řekni kdo před pěti lety tak bych se mu vysmíval do ksichtu.

#5 mirako
10.6.2021 | 19:39:23
magneto1

Že si na Manda ještě počkáme zamrzí, ale myslím, že to bude stát za to. A v mezičase zase dorazí dlouho očekávaný Kenobi, takže to zas není tak, že by se Disney najednou soustředilo na SW projekty, které nikoho nezajímají. Holt toho mají rozjetýho hodně.

10.6.2021 | 20:33:48
Svjatogor

Seriál časem ztratí ajfr a štěstí na scénaristy. :-\

10.6.2021 | 21:59:10
mirako

#1 RagnarokCzD: #2 RagnarokCzD: No vidíš a ty neumíš napsat smysluplnou větu bez chyby… :D :D

Neva, tak si počkáme, hold mají jen jedno studio s touhle novou technologií…

#8 Gerald of Fordia
11.6.2021 | 11:04:30
Basim

Pedro Pascal to pokazí svoji roli Joela v the last of us! To bude zase propadák! HBO je tak blbá, že všude sází herci z her o trůny. Proč zrovna on má hrát Joela?

#7 Svjatogor
11.6.2021 | 12:12:55
Svjatogor

#6 Basim: To bude asi tím, že dobře zahrál v PROSPECT. ;-)

11.6.2021 | 15:12:56
Gerald of Fordia

#5 mirako: Takhle se střelit do nohy… *Holt. (:

14.6.2021 | 9:04:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců