The Mandalorian Mayfeld z vězení se má vrátit do druhé sezóny, navíc se můžeme těšit na novou posilu

Mayfeld z vězení se má vrátit do druhé sezóny, navíc se můžeme těšit na novou posilu

Mayfeld z vězení se má vrátit do druhé sezóny, navíc se můžeme těšit na novou posilu

Druhá řady seriálu The Mandalorian je již dotočena a nyní se bude pracovat na postprodukci, pokud to domácí podmínky kvůli koronaviru filmařům dovolí. Každopádně datum premiéry druhé řady se zatím nemění. A tak přibývají i novinky.

12 1
27.3.2020

Ve druhé řadě se můžeme těšit na herce Billa Burra, který si střihl povedeného a drzého Mayfelda v epizodě The Prisoner. Zatím nevíme, zda se vrátí i zbytek osazenstva, které zůstalo v republikovém vězení, o tom žádné zprávy nemáme. Každopádně všichni mají s naším Mandem nevyřízené účty, takže si dokážeme představit, že se jednoho dne vrátí, aby se mu pomstili.

(Pamatujete si na tuto partu? Foto: Disney)


Kromě Mayfelda se ovšem dočkáme i nové postavy, a to rovnou dalšího námezdního lovce, kterého si zahraje Michael Biehn. Pokud vám to jméno něco říká, tak si ho určitě pamatujete z Terminátora či z Vetřelce. Filmař James Cameron Biehna pořádně proslavil, nutno ale podotknout, že následně se jeho kariéra poměrně utlumila a Biehn tak čeká na druhý dech. A tím může být právě náš Mandalorian. Nový námezdní lovec je zatím potvrzen pouze pro jednu epizodu. Fanoušci hned začali spekulovat, zda jsme jeho postavu neviděli již na konci epizody The Gunslinger nad tělem Fennec Shand.

Tvůrci Dave Filoni a Jon Favreau mají rádi filmy Jamese Camerona a celkově rádi ve svém týmu vítají starší (a někdy béčkové) herce. Vždyť si vzpomeňme třeba na první řadu, kde jednu z klíčových úloh dostal Carl Weathers, který v posledních letech taktéž neměl kdovíjakou kariéru. Připomínáme, že se ve druhé řadě má objevit i Ahsoka Tano, kterou by si měla zahrát herečka Rosario Dawson. Na oficiální potvrzení stále čekáme.

Jste pro, aby se objevila celá vězeňská parta námezdních lovců z epizody The Prisoner?

Zdroj: JediTempleArchi­ves.com

Diskuze /2

WILLIAM_MOINSPIELD

Super, to jsem rád, že mají dotočeno, v domácích podmínkách to snad dostříhat nebude problém.

27.3.2020 | 18:27:58
charnel

:D Vidim obrazek a rikam si – what? Ten vypada uplne jak Bill Burr – a ono ejhle

28.3.2020 | 3:49:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců