The Mandalorian Ming-Na Wen se prý má objevit ve druhé řadě a jak je to s postavou Bo-Katan?

Ming-Na Wen se prý má objevit ve druhé řadě a jak je to s postavou Bo-Katan?

Ming-Na Wen se prý má objevit ve druhé řadě a jak je to s postavou Bo-Katan?

Ohledně druhé řady seriálu The Mandalorian máme již spoustu informací, bohužel většina z nich zatím nepřišla úplně od zdroje, a tak nevíme, jakou jim přikládat váhu. Dnes tu máme další. Údajně má do seriálu opět zavítat Fennec Shand, která se nám představila v první řadě.

12 0
17.4.2020

Herečka Ming-Na Wen se objevila jako Fennec Shand pouze v jedné epizodě. Fennec následně v tom samém díle zemřela, ale pak se nad jejím tělem objevil někdo neznámý, což nám dávalo naději, že tvůrci s Fennec ještě počítají. Již několikrát jsme spekulovali, kdo by ta záhadná osoba nad zdánlivě mrtvým tělem mohla být. Zatím u nás vyhrávají Boba Fett, Gideon či například námezdní lovec Cade Bane známý ze seriálu Star Wars: The Clone Wars. A právě ten neznámý zřejmě s tělem Fennec Shand něco provedl.

Dává nám to tak naději, že je Fennec stále naživu. A nyní The HashTagShow přišla se zprávou, že by se s největší pravděpodobností měla Ming-Na Wen objevit alespoň v jedné epizodě druhé řady. Dávalo by to smysl, když už nás tvůrci nalákali tou poslední zajímavou scénu v epizodě The Gunslinger. Oficiální prohlášení od studia Disney bohužel stále nemáme.


(Objeví se ještě Ming-Na Wen v seriálu? Foto: Disney)

Sedmá řada seriálu The Clone Wars pomalu spěje ke svému finále. Herci tedy odpovídají novinářům a fanouškům na zvídavé dotazy. Jelikož právě finále sedmé řady se točí okolo obléhání Mandaloru, bylo by logické, kdyby se pár postav objevilo i v našem seriálu. A fanoušci by si přáli, aby se v naší show objevila herečka Katee Sackhoff jako Bo-Katan, postava, kterou v The Clone Wars dabuje.

Bo-Katan určitě přežije finále sedmé řady, protože vystupovala i v seriálu Star Wars: Rebels, který se odehrával těsně před Epizodou IV a logicky po The Clone Wars. Bo-Katan taktéž dostala od Sabine Wren na starost darksaber, který má aktuálně Gideon, takže její přítomnost v našem seriálu je prakticky nutná. Ona by nám tak mohla vysvětlit, jak se tento meč dostal do rukou imperiála Gideona.

Sama herečka Katee Sackhoff, kterou si taktéž můžete pamatovat například z osmé řady show 24, by si v našem seriálu zahrála ráda. Již od malička je fanynkou Star Wars, ráda by navázala na své zarputilé fanouškovství a objevila se jako Bo-Katan i v hrané podobě. Ráda by se do role vrátila hned na několik sezón, pokud jde o Star Wars, má herečka veliký zájem.

Měl by se dovyprávět příběh Fennec Shand, nebo je to již zbytečné? A uvítali byste Bo-Katan v našem seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /9

Raiden123

Keby to bolo tak,ze jej postava to nejak prezila v prvej serii,trebarz,ze ma atypicku polohu srdca a ma nejake implantanty,ktore jej dovolili prezit mnoho podobnych situacii,to by bolo akceptovatelne ako to prezila.

No rozhodne by bolo zaujimave tam mat nejaku postavu,ktoru dlho ohlasovali,ale nakoniec tam bola asi 5 minut … :-/ Mohli by to trochu zmenit.

Niekto pisal,ze by tam mala byt v jednom dieli i Sabine Wren to by mohlo byt zaujimave ak by to bola pravda/ak by isla zobrat Gideonovi co mu nepatri/,niekto tam presadzoval i Asoku Thano,no neviem,to … by sa uz potom zosunulo na poziadavku mat i plnohodnotne hranych rebelov,alebo ich pokracovanie, je mozne ze som si ten clanok len zle precital.

17.4.2020 | 20:31:31
Toso11

asoka je už na 99% potvrdená pokiaľ sa memýlim

17.4.2020 | 21:19:29
WolverineCzE

Melinda May is back

17.4.2020 | 22:59:51
Svjatogor

Je to holka se srdcem na PRAVÉM místě. :-D

18.4.2020 | 1:13:01
MiqueEala

Ježíši, Bo-Katan je zrzka! Ať už jdou doháje s tím barvením. To je Hollywood na zrzky zasedlý nebo co?

#6 téčko171
18.4.2020 | 3:39:07
téčko171

#5 MiqueEala: Jakože by měli Katee Sackhoff, která Bo-Katan dabovala v Clone Wars i Rebels, jen tak přeobsadit někým jiným? Co to slyším, jemné praskání? Asi jak se pouštíme na tenký led…

Ale vážně, pokud by Katee opravdu tu roli dali, myslím, že fakt nebude problém sehnat trochu barvy na vlasy…

#7 MiqueEala
webmaster
18.4.2020 | 8:41:41
MiqueEala

#6 téčko171: Emm a na co si asi stěžuju. Očividně nejsi na zrzky…

#8 téčko171
19.4.2020 | 7:56:34
téčko171

#7 MiqueEala: Netuším, na základě čeho jsi tak usoudil, nic takového jsem ani náznakem neřekl. Pouze jsem si dovolil tě jemně varovat, že někteří lidé mohou přeobsazování rolí vnímat dost negativně.

webmaster
19.4.2020 | 9:43:04
tom99

Doufám, že víte, kdo daboval agenta Kalluse z Rebels? Tam se nemusí řešit jen barva vlasů… ne, toto nikam nevede. Není to jedno, kdo koho dabuje a jak u toho vypadá?

webmaster
20.4.2020 | 12:32:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců